Gdy bóg zmrużył oczy

Autor: Joanna Kupniewska

Gdy Beata po wypadku samochodowym trafia do szpitala. ma wrażenie. że całe jej życie legło w gruzach. Już nigdy nie stanie na nogach. nigdy nie poczuje piasku pod stopami. nie pobiegnie po świeżej. zielonej trawie… Zamiast planować ślub z ukochanym. tkwi na oddziale rehabilitacji i pogrąża się w rozpaczy. wierząc. że właśnie straciła szansę na normalne życie. Zaabsorbowana swoją frustracją. nie potrafi dostrzec. jak ogromne tragedie dotknęły innych pacjentów oddziału.

Pewnego dnia jednak uświadomi sobie. że dostała od Boga drugą szansę – szansę. której nie wolno jej zmarnować. Czy mimo mozolnej i ciężkiej rehabilitacji uda jej się ponownie odnaleźć radość i sens życia? Czy spotka kogoś. kto pomoże jej otrząsnąć się z traumy? Czy wyjdzie zwycięsko z nierówn

24: https://woblink.com/ebook/dziewiczy-rejs-jacek-glowinski-134802u

Cena:


Łzy pajaca. Zima komisarza Ricciardiego

Autor: Maciej A. Brzozowski

Neapol. rok 1931. Kończy się marzec. ale wiosny jeszcze ani śladu. Przez miasto razem z lodowatym wiatrem przebiega wiadomość: Arnoldo Vezzi. wielki tenor. artysta światowego formatu. przyjaciel Duce. został znaleziony martwy w swojej garderobie w teatrze San Carlo tuż przed występem. Śledztwo ma prowadzić komisarz Luigi Alfredo Ricciardi. Niezwykły śledczy. nielubiany przez przełożonych przez swoją krnąbrność. przez podwładnych oceniany jako nieprzystępny. ma głęboko skrywany sekret: od dzieciństwa widzi zmarłych w ostatnich chwilach życia i z daleka czuje ich ból.

Dni mijają. szef się niecierpliwi. obawiając się nacisków z Rzymu i domaga się schwytania winnego. Mroczna atmosfera dociera do najmniejszych zaułków miasta. niepokój ogarnia mieszkańców wąskich uliczek i pięknych pałaców. Wyczulony na krzywdę ludzi. wierząc w sprawiedliwość. Ricciardi rozpoczyna niebezpieczną wyprawę przez światło i cień w poszukiwaniu mordercy.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Przyjacielska przysługa

Autor: Kat Cantrell

 

„Cały czas wpatrywali się sobie w oczy. Miał wrażenie. że topi się w jej źrenicach. w niej samej. Nie rozumiał tego zjawiska. ale nawet nie próbował. Viviana przepełniała go. płynęła w jego żyłach. biła w jego sercu. Świat znikł. Byli tylko on i ona. Zachwycał się nią. a ona nim…”. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


Wizerunki książąt i królów polskich

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Zobrazowanie królów i książąt polskich przez wybitnego pisarza. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Praca oparta na źródłach pisanych. ikonografii i sfragistyce. stąd utrzymywano. że przedstawione w niej wizerunki władców należą do prawdziwych i autentycznych.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9opium w rosole pdf, jak myśleć mniej pdf, dental estetic, iwan marczenko, meekhańskiego pogranicza, rak pęcherzyka żółciowego, morderca jest wśród nas, schizofrenię paranoidalną, organizacja i funkcjonowanie administracji publicznej pdf, obliczanie konstrukcji żelbetowych według eurokodu 2, witold książę, historia myśli psychologicznej, jak cie zabic kochanie?, english for medicine pdf, słowotwórstwo test online, perwersyjna milosc pdf, gwara suwalska, rafik schami, finanse pdf, mercury i ja…