Dzieła wszystkie. tom 3

Autor: Mistrz Eckhart

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

‚Nigdy Bogu nie dziękuję za to. że mnie kocha. bo choćby nawet chciał. nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to. że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania’.

‚Człowiek. który się ukrywa. gdy zakaszle. zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć. gdyby On sam się nie odsłonił’.

‚Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się. gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


ISBN

9788378599616: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/dziwne-dni-michal-stonawski-129475u

Cena:


Zakochani po raz drugi

Autor: Dani Wade

Niespodziewany spadek umożliwia Masonowi powrót do rodzinnego miasta. Ma do wyrównania dawne porachunki. chce także spełnić swe marzenia. Przejmuje elitarną stadninę koni będącą własnością dziewczyny. która kiedyś złamała mu serce. Bardzo chce się na niej zemścić. ale pożądanie bierze górę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99błądząca we mgle, mroźne łzy, pilipiuk wampir z kc chomikuj, ksiądz luter, id16 test, a30 kwalifikacja, tomasz szczygieł, tadeusz trzaskalik, jan hlebowicz, maciej matasek, streszczenie granica, stawiam na tolka banana książka, ptaki pdf, matasek pdf, kanon medycyny, jean jacques rousseau umowa społeczna, nerwica frontowa, epub na pdf, marshy mehran…