Gdzie rosną pieniądze

Autor: Dymmel Joanna

Rata kredytu. rachunki. jedzenie – i pensja z głowy? I kolejny raz nici z wypadu w góry. Znowu nic nie odłożysz… Ech. gdyby tak wygrać w totka…

Stop! A co. jeśli tak naprawdę ty już masz pieniądze?

Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu: w szafach nieużywane ubrania. które mogliby nosić inni. na półkach wazony z PRL-u. na które polują kolekcjonerzy. i mnóstwo gotówki zamrożonej w szufladach. pawlaczu i piwnicy!

Oto pierwszy poradnik. który:

• odblokuje Twoje myślenie o pieniądzach

• pokaże Ci. jak skutecznie zrobić porządek w mieszkaniu i dostrzec wartość rzeczy. które posiadasz

• nauczy Cię. jak prawidłowo konstruować ogłoszenia. pakować przesyłki oraz zamieniać stare graty w przydatne i użyteczne przedmioty.

Marie K

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Niewidoczne cienie

Autor: Bressa Zbigniew

„Poczuła się otępiała. Myśli płynęły wolno. Odległe i wyciszone. jakby otulone gęstymi obłokami. W jej krwiobieg przenikały składniki mikstury i narkotyki. Serce łomotało jak oszalałe. Zmieniały się nastroje. Raz opadały jej powieki. za chwilę czuła się podniecona. Ręce i nogi miała jak z ołowiu. Oddech – szybki i chrapliwy.

Zanurzyła się w cudownych doznaniach. Poczuła uczucie rozkoszy rozchodzące się od piersi ku podbrzuszu. Zadrżała i zaskomlała jak niemowlę”.

Fragment książki

Shirley – młoda. ambitna dziewczyna zakochuje się w nieodpowiednim kandydacie. Pewnego dnia wracając od ukochanego zostaje uśpiona i zgwałcona przez wynaturzonego mordercę. Po kilku miesiącach rodzi syna. W umyśle przestępcy rodzi się podejrzenie. że to jego dzieck

10: https://woblink.com/ebook/u-podnoza-szczytow-bressa-zbigniew-126573u

Cena:


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


ISBN

9788324047154: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


:

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/lowca-posagow-nina-dzierzawska-daisy-goodwin-127777u

Cena:


ISBN

9788380838697: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Cena:


ISBN

9788380887534: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/science-fiction-david-seed-adam-drozdowski-126444u

Cena:stany nagle, choroby zakaźne i pasożytnicze pdf, psychologia kliniczna cierpiałkowska pdf, ukryta archeologia, stephenie meyer intruz, quemar, jesteś tego warta, dirty belle aurora pdf, ziemia obiecana powieść, fizyka a sport, legendy archeonu, grupa interesu, mechanika statyka zadania z rozwiązaniami pdf, rak to nie choroba, nóż w wodzie, karolcia karty pracy do wydruku, taki trochę chory, dmowski myśli nowoczesnego polaka, ciągi granice, georg brandes, zwiadowcy 8…