ISBN

9788364776601: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-wody-czyli-pyszne-wody-smakowe-i-izotoniki-aneta-lancuchowska-jeziorowska-30558u

Cena:


Chłodnictwo

Autor: Klaus Lösche

Jak uniknąć strat jakości? Czy lepiej zamrażać ciasto z garą czy bez gary? Czym są i jak działają polepszacze do głębokiego mrożenia? Co się dzieje z drożdżami podczas mrożenia?

Przez siedem dni w tygodniu. o każdej porze dnia konsument chce mieć dostęp do szerokiej gamy świeżych produktów piekarniczych. Współczesna technologia pozwala rozdzielić czasowo fazy wytwarzania ciasta. garowania oraz wypieku. Najszersze pole manewru daje faza garowania. a największy sukces można osiągnąć dzięki zastosowaniu chłodnictwa.

Książka porusza szereg istotnych zagadnień technologicznych związanych z procesami chłodzenia i mrożenia różnych typów produktów spożywczych (stałych. płynnych. pakowanych. itp.). Ponadto znajdują się w niej informacje oraz ws

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 0


ISBN

9788365781369: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/mroczna-arena-placyd-jankowski-mario-puzo-30894u

Cena:


ISBN

9788379767175: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-michal-larek-31142u

Cena:


30678

20: https://woblink.com/ebook/wstan-piotr-modzelewski-30678u

1

:

Cena:


The Bravo of London

Autor: Ernest Bramah

„The Bravo of London” is a book in the Max Carrados series. Also. Max Carrados will be followed by „The eyes of Max Carrados” in 1923. „The Specimen Case” in 1924. „Max Carrados Mysteries” in 1927. and „The Bravo of London” in 1934. Max Carrados is a blind detective who uses his remaining senses in such a way that his blindness is often not immediately apparent to others. Working with his old friend. Louis Carlyle. a private investigator. the wealthy Carrados pursues his talent for detection whenever he pleases without accepting a fee. It is the first appearance of the blind sleuth Max Carrados whom. accompanied by his faithful but not always insightful Carlyle. was created as a rival to Sherlock Holmes and quickly found a strong following amongst readers.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9ramie wagi, matura z matematyki poziom podstawowy, sławomir godek, budynki biurowe, intryga shen pdf, ed i lorraine warren demonolodzy pdf, oskar i róża pdf, strategie dystrybucji, sławomir łuczak, psychologia i życie, fonolog, cae słownictwo, myibuk, kociarz, tajemnicza postać, edgar allan poe the fall of the house of usher, jarosław nikodem, ojciec chrzestny puzo, gospodarka swiatowa, kurs html pdf, książka kosmetologia, płw skandynawski…