ISBN

9788364460029: Wydawnictwo

Format

25.58: https://woblink.com/ebook/diana-w-pogoni-za-miloscia-andrew-morton-11882u

Cena:


ISBN

9788378592525: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/projekt-chelsea-anna-macek-8571u

Cena:


Angielski Gramatyka. Praktyczne repetytorium dla początkujących i średnio zaawansowanych

Autor: autor zbiorowy

Angielski Gramatyka

(Książka)

Praktyczne repetytorium

dla początkujących i średnio zaawansowanych

Angielski Gramatyka

– praktyczne repetytorium

– dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

– dla studentów. uczniów. samouków i słuchaczy szkół językowych.

– przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne

:

Cena:


W matni. Cztery dni we Frankfurcie nad Menem

Autor: Victor Ast

Wybitny amerykański fizyk David Fastman. profesor słynnego uniwersytetu w Princeton przyjeżdża na zaproszenie profesora uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem Alberta von Riddagshausena do Niemiec. Najnowsze wyniki badań Fastmana dotyczące nadprzewodności w wysokich temperaturach stanowią rewolucję w możliwości przesyłania energii. Państwo mające możliwość wykorzystania tych wyników mogłoby panować nad całym światem. Brytyjska MI 6 próbuje szantażować profesora von Riddagshausena i wymuszać na nim zdobycie wyników badań Fastmana. Radzieckie KGB robi to samo. Profesor von Riddagshausen jest osaczony. Amerykańskie CIA po uzyskaniu informacji. że Fastman poleciał do Niemiec zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa. jakie mu grozi ze strony MI 6 oraz KGB podejmuje decyzję wysłania za nim swoich agen

Wydawnictwo: Znak

Cena: 26.99


Niemiecki w pracy i biznesie. Wzory pism

Autor: Iwona Kienzler

‚Znakomita pomoc dla każdego. kto staje przed koniecznością zredagowania pisma w języku niemieckim. Pracujesz lub prowadzisz interesy w Niemczech. Austrii. Szwajcarii – ta książka jest właśnie dla Ciebie! – CV i list motywacyjny po niemiecku – Umowy. dokumenty. podania – Najważniejsze zwroty i wyrażenia – Słowniczek tematyczny ”Niemiecki w pracy i biznesie. Wzory pism” to idealna pomoc w interesach i niezbędnik menedżera. handlowca. asystentki. Języki NIEobce z Lingo!’

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 24.9


Marzenie Jurka Nowaka

Autor: Amadeusz Putzlacher

Dobrze zapowiadająca się kariera naukowa Jurka Nowaka. tytułowego bohatera powieści Amadeusza Putzlachera . rozpada się na skutek donosu nazbyt „życzliwego” kolegi po fachu. Kością niezgody okazuje się kobieta. której historia mówi. że z niejednego pieca chleb jadła. Jurek odpłaca się mężczyźnie pięknym za nadobne i jego pięść ląduje tam. gdzie zapewne już dawno powinna. Towarzyszka Nowaka nie podziela jednak jego samo zachwytu nad dokonanym dziełem. Rozchodzą się i młody fizyk opuszcza Anglię. Wraca na stare śmieci. Okazuje się. że nie boli go rozstanie z kobietą. którą – zdawałoby się – kochał. ale z uniwersytetem. który dawał mu jedyną. wątłą szansę na zrealizowanie swojego marzenia. graniczącego z obsesją. Ową szansę niespodziewanie Jurek znajduje jednak po kłótni z

19.9: https://woblink.com/ebook/majatek-niezastapiony-bogdan-kluczynski-8406u

Cena:


Pamiętnik nastolatki 4

Autor: Beata Andrzejczuk

Dziewczyny! Nareszcie mam najlepszego chłopaka pod słońcem! Przystojny i mądry. a na dodatek czuły. troskliwy. opiekuńczy! Muszę być jednak czujna. Konkurencja nie śpi. A w końcu ja też nie jestem taka doskonała.W tej części mojego pamiętnika dowiecie się. jak nasza miłość cudownie rozkwita i jakie przeszkody musi pokonać. Ale zakończenie tej opowieści jest dramatyczne i zaskakujące – zaskoczyło również mnie. Nie można być niczego w życiu pewnym. nawet samej siebie. Do tego jeszcze Donia. Muszę się zastanowić. czy ona naprawdę jest moją najlepszą przyjaciółką?

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


Nieśmiertelność. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Marzena Zdanowska | Ireneusz Ziemiński | Bogusław Wójcik | s. Barbara Chyrowicz | Mariusz Z. ratajczak

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99nowa gwiazda, deniwelacja pdf, leszek żabiński, rafał maj, dudarz, chemia leków pdf, potworaki, ślepnąć od świateł docer, wanda kronenberg wikipedia, człowiek tygrys, likwidacja jednostki budżetowej, scratch pdf, s. szuman, matematyka. od podstaw do elementów matematyki wyższej pdf, figury geometryczne sprawdzian, stawy anatomia, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie, szkice miast…