ISBN

9788395062704: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/dziecko-wojny-inge-renata-latosz

Cena:


I tak wygrasz

Autor: Jeffrey Archer

Powieść niczym Kane i Abel. trzyma czytelnika w szachu od pierwszej do ostatniej strony!

Jeffrey Archer zakończył sagę o rodzinie Cliftonów i zabrał czytelnika w niezwykłą podróż w poszukiwania przeznaczenia i przeszłości.

Leningrad 1968. Aleksandr i Władimir marzą o wielkiej przyszłości – każdy na swoją miarę. Kiedy ojciec tego pierwszego zostaje zgładzony przez KGB za to. że próbował utworzyć niezależny związek zawodowy. wszystkie marzenia chłopca wydają się stracone. A jednak wraz z matką podejmuje desperacką próbę ucieczki z ZSRR. Czy powinni wsiąść na statek płynący do Stanów Zjednoczonych czy do Wielkiej Brytanii? O tym decyduje rzut monetą…

W tej niezwykłej opowieści przemierzamy dwa kontynenty. podążając za porażkami i zwycięstwami Aleksandra. który próbuje podbić swój nowy świat. I musi upłynąć trzydzieści lat. by on sam odkrył. gdzie leży jego przeznaczenie. i stawił czoło przeszłości. którą pozostawił w Rosji.

Jeffrey Archer. ten niezwykły gawędziarz. wraca z powieścią wręcz zniewalającą. która trzyma w napięciu jak niegdyś jego Kane i Abel. – Joanna Lumley

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


https://woblink.com/product-publication/download/138202/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381471541: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/love-line-ii-nina-reichter-137818u

Cena:


Jak wyjść z dołka emocjonalnego

Autor: Andrzej Bubrowiecki

Pierwsza pomoc dla każdego zestresowanego człowieka!

W obliczu osobistych tragedii i trudności. wiele osób nie potrafi poradzić sobie z natłokiem emocji. myśli i dojmującym poczuciem bezsilności. Andrzej Bubrowiecki prezentuje poręczny i pomocny przewodnik po ludzkiej duszy w stanie kryzysu. Wykorzystuje najnowszą wiedzą naukową z dziedziny psychologii stresu. psychoterapii i neurobiologii. by pokazać. jak m.in.:

– wspomagać obszary mózgu odpowiedzialne za emocje.

– zmniejszyć swoją podatność na stany lękowe.

– wybrać najlepszą strategię radzenia sobie z kryzysem i depresją.

– wesprzeć bliskie osoby. które doświadczyły problemów emocjonalnych.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9korporacyjny as lynn pdf, jacek izydorczyk, zbigniew herbert eseje, edukacja matematyczna klasa 2, autoteliczne, oda do wolnosci, joanna stańczyk, atlas anatomiczny pdf za darmo, rozkosze grzechu meghan march pdf, matni, ogóras, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, mapy mentalne, rachel e carter, jak zyskać przyjaciół i zjednać sobie ludzi pdf, czas patriotów online, bractwo pif paf, królestwo popiołów sarah j maas, statystyczny drogowskaz 3 pdf…