Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami

Autor: Artur Rolak

Poznaj historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu!

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem. po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał. często musiał rezygnować z dalszej gry. bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem. który triumfował w legendarnym Wimbledonie. 

Dowiedz się. jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj. jak ważny był wyjazd do USA i Czech. kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem. jego rodziną. trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Łukasz jest idealnym przykładem na to. że

34.99: https://woblink.com/ebook/motorhead-ochlejmordy-i-zadymiarze-martin-popoff-128587u

Cena:


Mistyk publiczny nr 1. Jacques Fesch. między cieniem i światłem

Autor: Mireille Cassin

Kanonizacja przestępcy może szokować. Co prawda zbrodnię. której dopuścił się Jacques Fesch. ostatecznie uznano za popełnioną nieumyślnie. jednak faktem jest. że zabił człowieka. Bohater książki został skazany na śmierć na gilotynie. lecz zanim doszło do egzekucji. nieoczekiwanie dostąpił łaski nawrócenia. Choć jego bliska relacja z Bogiem trwała zaledwie kilka miesięcy. w zgodnej opinii znających go osób. doświadczenie to sytuuje Fescha w gronie wielkich mistyków. Opis tego niezwykłego powrotu do Boga to główny temat książki Mireille Cassin Mistyk publiczny nr 1.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


Treblinka 43

Autor: Michał Wójcik

Treblinki nie można było przeżyć. Najsprawniejsza fabryka śmierci w machinie Holocaustu zabijała tylu ludzi. że nie starczało ziemi. by wszystkich zakopać. Gigantyczne ruszty do palenia ciał szybko okazały się za małe. Treblińska ziemia krwawiła.

A jednak wyniszczeni i odarci z godności ludzie odważyli się wzniecić bunt. 2 sierpnia 1943 roku wywołali zbrojne. zakończone sukcesem powstanie w obozie zagłady. Większe i bardziej spektakularne niż to w Sobiborze.

Jak wyglądała konspiracja. jeśli w Treblince za najmniejsze przewinienie groziła śmierć?

Jak więźniowie zdołali przejąć broń. zaatakować strażników i uciec?

Czy AK pomogła powstańcom i dlaczego jej raporty są pełne sprzeczności?

Czy uciekinierzy mogli liczyć na pomoc Polaków?

Książka Michała

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788375619522: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-niemiecku-agnieszka-drummer-richard-boehnke-128521u

Cena: Richard Boehnkemirabelka harasimowicz, podrzędne, obrzydłówek, okres dojrzewania u dziewcząt, książka do anatomii, ewa wachowicz józef wachowicz, ebook online, prosty układ tom 4, bohdan kaczmarek, gospodarka wodno elektrolitowa pdf, aplikacja od ogółu do szczegółu pdf, rany julek pdf, nauka kochania siebie pdf, ebook za darmo, bossman vi keeland pdf pl, ogień i krew część 1, podróże z herodotem pdf…