Praktyczne aspekty współdziałania terenowych organów administracji wojskowej i administracji publicznej w sytuacjach kryzysowych

Autor: Marek Walancik

Problematyka bezpieczeństwa od wielu lat znajduje swoje miejsce w kręgu zainteresowań wielu nauk społecznych. humanistycznych. ekonomicznych.

Samo zainteresowanie bezpieczeństwem przeżywa renesans. Powstaje dyscyplina naukowa „Securitologia”. czyli nauka o systemie skutecznej

i bezpiecznej ochrony człowieka. Choć nauki o bezpieczeństwie(securitologia) są wciąż stosunkowo młodą – na tle innych – gałęzią nauki. bez wątpienia jednak tę dynamicznie rozwijającą się dziedzinę charakteryzuje coraz bardziej szerokie i kompleksowe podejście do badanych kwestii. Ujęcie przedmiotowe i podmiotowe. analiza bezpiecze

:

Cena:


Coraz głębiej

Autor: Laura Lippman

Louisa „Lu” Brant. nowa prokuratorka okręgowa. ma ogromne ambicje. Kiedy dostaje kontrowersyjną sprawę. w którą zamieszany jest cierpiący na zaburzenia psychiczne włóczęga. pragnie uniknąć pułapek. jakie na nią czyhają i zapewnić sobie polityczny sukces.

Jednak w trakcie przygotowań do procesu. natrafia na wątki dotyczące własnej rodziny: oskarżonym jest dawny znajomy jej brata. AJ.

Kiedy Lu miała dziesięć lat. AJ ocalił przyjaciela kosztem życia innego człowieka. Ława przysięgłych oczyściła wtedy osiemnastolatka ze wszystkich zarzutów. Działał w obronie koniecznej. Sprawiedliwości stało się zadość.

Ale czy na pewno wszystko w tej sprawie jest jasne? Może krążące wówczas pogłoski o gwałcie dokonanym na siostrze ofiary nie były zemstą odrzuconej nastolatki? Może praw

:

Cena:


ISBN

9788380170933: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/wplyw-modernizacji-i-kryzysu-na-dynamike-zmiany-w-unii-europejskiej-anna-wierzchowska-127722u

Cena:biblia brytyjska online, daniel żukowski, pascendi dominici gregis, proste ściegi ażurowe na drutach, dobrze po rosyjsku, pacyfik i eurazja. o wojnie, marzena czarnecka, brian tracy sprzedaż, finanse jednostek samorządu terytorialnego pdf, podstawy hiszpańskiego pdf, scenariusz przedstawienia dla dzieci, agnieszka gmitrowicz, najważniejsze zagrożenia bezpieczeństwa międzynarodowego, baumann filozof, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, czarna magia nauka, małgorzata kosiorek, lista zerty, słuchowisko calineczka, john krakauer, amerykańskie pieszczochy…