Zatopić ‚Niezatapialną’

Autor: Anna Hrycyszyn

Jollienesse Rożnowski. zwana przez przyjaciół Nes. dowodzi parowcem „Niezatapialna”. Pani kapitan i jej załoga są legendą w Palude. Córka skazanego opozycjonisty. od lat siejąca postrach w Krainie Tysiąca Jezior i Rzek. podbiła serca prostego ludu.

Władza jednak nie może dłużej tolerować jej istnienia. Świat ulega społeczno-ekonomicznym przemianom. a ambitny minister postanawia przykładnie ukarać buntowników. Nieubłaganie nadciąga koniec ery rzecznego piractwa.

W pogoń za „Niezatapialną” rusza kapitan Feliks Ucelli i dowodzona przez niego elitarna jednostka Straży. Pętla się zaciska. a sytuacja wydaje się bez wyjścia. Ale niełatwo zatopić „Niezatapialną”. A już na pewno nie uda się zatopić jej na wieki.

Przygodowy steampunk w pełnej krasie: parowce. nad

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28150/epub

1:

:

Cena:


EPUB.MOBI

29113: 14.9

https://woblink.com/product-publication/download/29113/epub

:

Cena:


Hate list. Nienawiść

Autor: Jennifer Brown

Wyobraź sobie. że życzysz komuś śmierci i twoje pragnienie się spełnia. W dodatku zabójcą jest człowiek. którego kochasz.

Nick. chłopak Valerie. zaczął strzelać do uczniów w szkolnej stołówce. Dziewczyna. chcąc go powstrzymać. uratowała życie koleżance. A jednak oskarżono ją o współudział. ponieważ to ona wpadła na pomysł stworzenia listy ludzi. których oboje nienawidzili. Listy. według której Nick przeprowadził egzekucję.

Teraz Valerie musi stawić czoło kolegom i wrócić do szkoły. Czy osoby przeznaczone do „odstrzału” kiedykolwiek jej wybaczą? I czy ona sama pogodzi się z rolą. jaką odegrała w masakrze?

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9


Pascal

Format: EPUB.MOBI

31.5

1:

Cena:waldemar chrostowski książki, trzepot skrzydeł pdf, witold orzechowski, aleksandra rak, libraibuk, dwa razy więcej, władca lewawu plan wydarzeń, nie ma światła w ciemności, nasze dusze nocą, sobczak czerwień, korona na zawsze, remigiusz mróz immunitet pdf, owidiusz metamorfozy pdf, szydełkowanie dla początkujących książka, smieszne ryje…