ISBN

9788379692774: Wydawnictwo

Format

43: https://woblink.com/ebook/mistrz-i-kontynuator-tomasz-sliwinski-28452u

Cena:


ISBN

9788381011020: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-1-teodor-jeske-choinski-28519u

Cena:


Dieta Smartfood

Autor: Eliana Liotta

Trudno odmówić autorom Diety Smartfood racji – żyjemy w epoce nadmiaru i natłoku – informacji. jedzenia i kilogramów. Jesteśmy skłonni do gigantycznych poświęceń. by jak najdłużej zachować młodość. urodę i zdrowie – uciekamy się do absurdalnych sposobów. łapiemy się diet ad hoc i naiwnie dajemy wiarę „cudownym produktom”. A cudów nie ma. Jest jednak nauka. Dieta Smartfood to coś więcej niż kolejne internetowe odkrycie – to inicjatywa pod egidą Europejskiego Instytutu Onkologicznego w Mediolanie. który prowadzi zaawansowane badania nad budową ludzkiego genotypu i jego interakcjami z zewnętrznymi substancjami pochodzącymi ze składników odżywczych. które są w stanie wywrzeć wpływ na nasze DNA. „usypiając” lub aktywizując poszczególne geny. odpowiadające za długość nasz

:

Cena:


ISBN

9788320051834: Wydawnictwo

Format

13: https://woblink.com/ebook/zakazenia-szpitalne-w-jednostkach-opieki-zdrowotnej-rozdzial-3-jadwiga-wojkowska-mach-29371u

Cena:


Femme fatale

Autor: Kazimierz Kyrcz Jr

Planowaliście randkę w ciemno? Wyjazd za granicę? A może popełnienie rytualnego samobójstwa? Lektura opowieści grozy Kazimierza Kyrcza Jr zebranych w Femme fatale skutecznie odwiedzie was od robienia tego rodzaju głupot. Znajdziecie tu piętnaście barwnych historii. w których groza często miesza się z groteską. a bywa. że i z czystą. rozbrajającą komedią. Do tego. przy całej tematycznej różnorodności tekstów. nie mamy tu do czynienia z jakąś bezładną zbieraniną. ale z dobrze przemyślaną układanką. która po uzupełnieniu ostatniej luki. ukazuje nam fascynujący obraz współczesnego świata. Przejaskrawiony. owszem – ale tylko o tyle. ile jest to niezbędne. żebyśmy zaczęli zauważać otaczające nas absurdy.

Bartłomiej Paszylk

Wydawnictwo: Forma

Cena:


Петербургские повести (Petersburskie opowiadania)

Autor: Николай Васильевич Гоголь

В сборник вошли такие повести Николая Гоголя. как «Невский проспект». «Нос». «Портрет». «Шинель». «Записки сумасшедшего». «Коляска». Их объединяет не только место действия – красочные картины северной столицы России первой половины 19-го века. но и тема «маленького человека» в городе на Неве. его бесправие и угнетенность. Языком сатиры и тонкого юмора автор показывает социальные противоречия. нравы и быт различных слоев общества того времени.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9wojna w niebie, wiedźmin pdf, romantyka, interakcjonizm, ludlum bourne, andrzej janiak, age of empires online, basn pl, 1920 rok co się wydarzyło, wojciech cybulski, ziemia jałowa, gilliamesque, terapia lęku społecznego hope chomikuj, randka w ciemno 2015, morderstwo w orient expressie pdf, ikigai, katastrofizm co to, pomnik cesarzowej achai audiobook, motyw wojny, gazeta pl gazeta pl, zarządzanie od podstaw, koontz oczy ciemności pdf, mendel gdański konopnicka, shadow of tomb raider poradnik, nieznośny ciężar tajemnic pdf, lampiony bonda pdf, ecclesia de eucharistia pdf, ujawniać…