Dziewczyna. która musi uciekać

Autor: Casey Watson

Bez domu. bez rodziców. wobcym kraju. Nie miała dokąd pójść. niemiała dokąd uciec przed przemocą…

Adrianna niezna angielskiego. niema żadnych rzeczy osobistych. sama zgłosiła się do opieki społecznej. Co się działo znią wcześniej – niewiadomo. Wiadomo tylko. że jest Polką ima czternaście lat. I że przezjakiś czas zostanie u Casey.
Casey Watson prowadzi dom zastępczy dladzieci znajwiększymi problemami psychologicznymi iwychowawczymi. Ratuje dzieci. zktórymi nikt już niemógł sobie poradzić. narażając spokój. zdrowie iżycie swoje iswojej rodziny.
Adrianna zachowuje się inaczej. niż dzieci. którymi Casey opiekowała się wcześniej. Jest cicha. grzeczna. I przerażona…
Casey niepokoi coś jeszcze. Dziewczyna wygląda na chorą. Kiedy jedn

24.99: https://woblink.com/ebook/zatopic-niezatapialna-anna-kantoch-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-anna-hrycyszyn-27975u

Cena:


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 7). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 7: Mężczyzna pokojówką

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Mężczyzna pokojówką” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

1:

Cena:


Anna i Pan jaskółka

Autor: Gavriel Savit

Kraków. rok 1939. Anna jest córką profesora lingwistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma 7 lat. ale już doskonale włada kilkoma językami.

Pewnego dnia ojciec Anny wychodzi z domu i jak zwykle w takiej sytuacji zostawia ją pod opieką przyjaciela. niemieckiego aptekarza. Tym razem jednak ojciec nie wraca. a aptekarz nie wyraża chęci. aby zaopiekować się dziewczynką. Anna nie wie. że Niemcy dokonali aresztowań w ramach czystki przedstawicieli polskiej inteligencji. Jest małą przestraszoną istotą. która nie może dostać się do zamkniętego mieszkania i nie wie. co ma ze sobą zrobić.

Na ulicy natyka się na dziwnego nieznajomego. który zwraca na nią uwagę. Próbuje dowiedzieć się czegoś o Annie. zadając jej pytania w rozmaitych językach. a gdy stara się ją ośmielić i zachęcić do rozmowy. zacz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 44


Sowa

Autor: Samuel Bjørk

Druga powieść serii o Holgerze Munchu i Mii Krüger!

Zatrważająca zbrodnia. złowieszcza symbolika i intrygujący finał!

„W Sowie autor dowodzi. jak zręcznie potrafi budować napięcie. Samuel Bjørk napisał porywający wielowątkowy kryminał. pełen szczegółowych. zachwycających opisów”. Adresseavise

„Samuel Bjørk to wyjątkowy autor z wielkimi pokładami energii. Pisze porywające powieści ze świetnymi dialogami i postaciami. z których każda ma potencjał. by stać się inspiracją do tworzenia nowych historii”. Oppland Arbeiderblad

„Świetny styl oraz pomysłowe i pełne napięcia zwroty akcji sprawiają. że nie da się oderwać od tej powieści”. Moss Avis

Najbogatszy armator w Sandefjord leży na łożu śmierci. Jego pierworodny syn odziedziczy majątek pod jednym warunkiem: nie może p

27.9: https://woblink.com/ebook/mow-mi-katastrofa-magdalena-wala-28523u

Cena:niedzielna dziewczyna, agnieszka jaros, m. łobocki, metody badań pedagogicznych, nowości wydawnicze 2019, wojna szwedzka, platnosc sms, ja i mój uczeń pracujemy aktywnie pdf, oczy wilka pdf chomikuj, andrzej juszczyk, zatoka śpiewających traw, raporty pileckiego, czarne krzyże nad polską, chemia w kosmetyce i kosmetologii pdf chomikuj, anna goliszek, wydawnictwo dygresje, zwroty angielskie pdf, gramatyka polska pdf, kamienia na szaniec streszczenie, vaclav smil, hiszpański słówka dla początkujących, pierwsza księga snów…