ISBN

9788377737903: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-bezglutenowa-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-30644u

Cena:


Psychologiczne aspekty menopauzy

Autor: Eleonora Bielawska-Batorowicz

Książka Eleonory Bielawskiej-Batorowicz jest syntezą wiedzy psychologicznej dotyczącej menopauzy. Autorka opisuje ewolucyjne wyjaśnienia tego zjawiska. przygląda się kulturowym i psychologicznym uwarunkowaniom doświadczenia menopauzy. analizuje związki przejścia menopauzalnego z depresją i obniżeniem sprawności procesów poznawczych. wreszcie wskazuje standardy prowadzenia interwencji psychologicznych skierowanych do kobiet w okresie menopauzy. Oddając tę książkę do rąk Czytelników. mam nadzieję. że zainteresuje ona zarówno tych. którzy naukowo i praktycznie zajmują się psychologią i medycyną. jak i osoby. które same doświadczają przejścia menopauzalnego lub obserwują je u swoich bliskich. Eleonora Bielawska-Batorowicz – psycholog. doktor habilitowany. profeso

79: https://woblink.com/ebook/fizyka-krotki-kurs-czeslaw-bobrowski-30647u

Cena:ekonomika przedsiębiorstw pdf, czołgi 2 wojny światowej prezentacja, tadeusz lewowicki, moralność myślenia, zranione uczucia, ewa kraus, bezpieczeństwo i higiena pracy w laboratoriach chemicznych, uwikłani tom 5 pdf, moc coachingu, tatarkiewicz o szczęściu, czy można wyleczyć cukrzycę, śniadanie u tiffaniego pdf, mowa zależna ćwiczenia pdf, gra banished, uciekinierka, jestem szczęśliwym singlem…