Zarządzanie jakością usług

Autor: Wiesław Urban

Pierwszy w Polsce podręcznik poświęcony w całości tematowi zarządzania jakością w sektorze usługowym. Książka zawiera innowacyjne i autorskie rozwiązania oraz objaśnienia i adaptacje najlepszych światowych koncepcji. Autor skupia się m.in. na modelu Kano objaśniającym. w jaki sposób różni się odbiór charakterystyk oferowanych usług. Wskazuje również możliwe zastosowanie zasad Lean w odniesieniu do specyfiki branży. Kluczowym elementem podręcznika jest autorska mapa jakości P/P – metoda umożliwiająca przede wszystkim diagnozę stanu usług w firmie. Sposób prezentacji wiedzy oraz wyczerpujące informacje na temat praktycznego zastosowania opisywanych technik sprawiają. że z książki mogą skorzystać zarówno studenci. jak i menedżerowie usługowi czy konsu

9.49: https://woblink.com/ebook/dziadek-do-orzechow-e-t-a-hoffmann-125742u

Cena:


Dziewczyna. którą byłam

Autor: Mary Torjussen

Miała osiemnaście lat. kiedy to się zdarzyło. Przez piętnaście lat chciała zapomnieć o dziewczynie. którą była. Myślała. że się udało. Aż do dnia. kiedy popełniła kolejny błąd…

To miała być zwykła kolacja biznesowa z obiecującym klientem.
Ale następnego dnia Gemma nie pamięta. jak skończył się ten wieczór. a zaczyna dostawać maile. zdjęcia i wideo: coraz bardziej przerażające.
W mgnieniu oka jej życie zmienia się w koszmar i wymyka spod kontroli. Gemma czuje. że prawda o tym. co się stało. jest bardziej przewrotna. niż może sobie wyobrazić. Żeby ochronić swoją przyszłość i swoją rodzinę. musi cofnąć się do innego wieczoru – sprzed piętnastu lat. I stawić czoło szokującym tajemnicom z własnej przeszłości – i prawd

9.9: https://woblink.com/ebook/obrazy-namalowane-rymami-katarzyna-krysiak-126906u

Cena:


Już nie żyjesz

Autor: Cassidy Cody

Co by się stało. gdybyś został prawdziwą ludzką kulą armatnią?

Albo gdybyś znalazł się w samym środku roju komarów?

Czy mógłbyś pokonać wodospad Niagara w beczce i pozostać żywym?

Ile ciasteczek mógłbyś zjeść. gdybyś był Ciasteczkowym Potworem?

Przeczytaj o najbardziej dziwacznych. makabrycznych i zaskakujących sposobach pożegnania się z życiem. Wszystkie są w 100% skuteczne i przetestowane przez bohaterów książki.

Dowiedz się. jak nie zostać jednym z nich. Sprawdź. co w tej sprawie ma do powiedzenia współczesna nauka. Beztrosko objaśnią Ci to pisarz i publicysta Cody Cassidy oraz Paul Doherty. profesor fizyki ze słynnego Muzeum Exploratorium w San Francisco.

Kolejna wskazówka znajduje się pod opisem książki będące

:

Cena:


Gospodarstwo domowe i racjonalne żywienie

Autor: Kamilla Chołoniewska

W książce opisano ogólne zasady. jakie powinny być przestrzegane przy przygotowywaniu posiłków. Omówiono rodzaje żywności. ich skład i sposoby ich przygotowania do spożycia. Opisano wyposażenie kuchni i sposoby jego wykorzystywania.

W książce umieszczono też szereg kulinarnych przepisów. a także planów żywienia rodziny rozpisanych na dni i tygodnie. Według dzisiejszego nazewnictwa można tę publikację nazwać podręcznikiem dietetyki. W drugiej. krótszej części książki autorka przedstawiła sposoby utrzymania czystości: czyli prania i sprzątania. Ciekawe ilustracje oraz liczne pożyteczne tabele i zestawienia dopełniają całości. Oprócz walorów praktycznych. książka jest też arcyciekawym dokumentem minionej epoki.

Wydawnict: Wydawnictwo Estymator

Cena: 16.8


ISBN

9788377919866: Wydawnictwo

Format

9.49: https://woblink.com/ebook/dziadek-do-orzechow-e-t-a-hoffmann-125742u

Cena:


ISBN

9788301200107: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wektory-czyli-jeszcze-wiecej-corela-alicja-zarowska-mazur-126882u

Cena:królestwo longobardów, bura i szał, prince of persia piaski czasu patch polonizujący, milosc perska, zbyt blisko wroga, dizajn na co dzień, sprawdziany do druku, dzikie dziecko miłości, wójt jedziemy z frajerami, książki mobi, dżok legenda o psiej wierności pdf, kucharska stasiak, erik von daniken, harlequin pikantne fragmenty, książki online za darmo, alda sigmundsdóttir, teksty rodziców, typy badań marketingowych, adam smith ekonomia…