Wszystkie dobre rzeczy

Autor: Fisher Clare

Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego. że nie zasługuje na to. by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze.

Jednak jej terapeutka. Erika. nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o sporządzenie listy wszystkich dobrych rzeczy w jej życiu. Skazana zaczyna odtwarzać swoją historię. począwszy od wspólnego milczenia z Przybranym Tatą Nr 1. przez flirtowanie w kinie w środy z Orange. aż po moment. kiedy pierwszy raz poczuła zapach główki swojego dziecka. Ale pod koniec historii Beth musi skonfrontować się z tą złą rzeczą. którą zrobiła…

Jaka prawda kryje się za zbrodnią. której się dopuściła? I czy każdy. nawet najbardziej zły człowiek. zasługuje na szansę. by się zmienić?

– Mam wypisać dobre rzeczy. które mnie w życiu spotkały?

– Tak.

– A co. jak… nie uda mi się nic wymyślić?

Jeżeli nigdy nie widzieliście smutnego uśmiechu. to powinniście zobaczyć uśmiech Eriki w tamtym momencie.

– Uda ci się.

(fragment)

Clare Fisher urodziła się w Londynie w 1987 roku. Ukończyła studia magisterskie z Creative and Life Writing w Goldsmiths College na Uniwersytecie Londyńskim i obecnie pracuje w księgarni w Leeds. Jest wnikliwą obserwatorką. a inspirację do powieści czerpie z długoletniego zainteresowania tematem wykluczenia społecznego i sposobu. w jaki dotyka ono wrażliwe kobiety. Wszystkie dobre rzeczy to jej pierwsza powieść.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130045/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788380170827: Wydawnictwo

Format

26.78: https://woblink.com/ebook/czas-internacjonalizacji-wyzwania-dla-polskich-uczelni-marek-zimnak-bianka-siwinska-128049u

Cena: Bianka Siwińska


ISBN

9788381191654: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/seryjni-mordercy-suma-wszystkich-lekow-szczech-urszula-129586u

Cena:


Wróć do Triory

Autor: Jolanta Kosowska

Przeszłość. która dzieje się dziś

Są takie miejsca. w których czas zatacza koło – miejsca jakby nierzeczywiste. pełne niedopowiedzeń i tajemnic. zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora. leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic. na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością. tworząc aurę. która potrafi przyciągać. zaskakiwać i przerażać.

To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela. cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka. byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okaż

:

Cena:bogdan mróz, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, przemoc pdf, siedmiomilowe buty wiersz, podstawy ekonomii książka, ostępy nocy, nowy chłopak, stanisław gołąb, nie śpisz, psychiatria bilikiewicz pdf, george orwell folwark zwierzęcy pdf, grzegorz smyk, czerwień sobczak, ewa frąckiewicz, w czepku urodzone pdf, friszke andrzej, skrzynia władcy piorunów audiobook, marek hłasko książki…