Czego nie czynią damy?

Autor: Gail Whitiker

Victoria Bretton należy do świata wyższych sfer. gdzie każdy gest podlega ocenie. a oczekiwania są bardzo wysokie. Jej jedynym obowiązkiem jest dobrze wyjść za mąż. Znużona codziennością ucieka w świat fantazji. oddając się pasji pisania. Zaczyna wydawać sztuki teatralne pod męskim pseudonimem Valentine Lawe i szybko zyskuje popularność. Pewnego razu w teatrze Victoria poznaje Alistaira Devlina. uchodzącego za jedną z najlepszych partii w Londynie. Alistair pragnie poznać tajemniczego autora najpopularniejszych sztuk…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


U taty w biurze z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


ISBN

9788379001514: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zaswiaty-za-kulisami-piotr-arkadiusz-kociszewski-8925u

Cena:


Nowi sąsiedzi z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


Pieniądze w umyśle. Jak myślenie wpływa na motywacje

Autor: Wiesław Baryła

Dlaczego pieniądze są dla ludzi ważne i cenne?

Dlaczego ludzie chcą mieć pieniądze. dlaczego dążą do ich posiadania?

Książka ta dowodzi. że samo pomyślenie o dużej sumie pieniędzy nasila bieżącą motywację. Przy czym to pomyślenie może mieć zupełnie zdawkowy charakter. nie musi być myślą o tym. by zarobić duże pieniądze. Takie zdawkowe myślenie wzmaga chęć posiadania dóbr. chęć pomagania innym. odwzajemnienia pozdrowienia. ale także chęć agresywnej prowokacji czy chęć seksualną lub chęć tego. by dobrze wypaść na egzaminie.

Książka pokazuje chorobliwą miłość człowieka do pieniędzy. które są w stanie przejąć kontrolę nad jego życiem.

Znane mi teorie psychologiczne dotyczące znaczenia pieniędzy są m

34.9: https://woblink.com/ebook/swiat-matematyki-i-jej-materialnych-cieni-michal-heller-jozef-zycinski-8950u

Cena:


O siedmiu krasnoludkach i sierotce Marysi

Autor: Maria Konopnicka

Polska baśń literacka autorstwa Marii Konopnickiej opublikowana po raz pierwszy w 1896 roku. Bohaterami baśni jest gromada krasnoludków. którymi rządzi król Błystek. Krasnoludki. które zimę spędziły pod ziemią. wychodzą wiosną na powierzchnie i spotykają ludzi. Pomagają ubogiej gęsiarce. sierotce Marysi. odnaleźć jej zagubione gąski. Udaje im się też wyciągnąć rodzinę ubogiego chłopa Skrobka z biedy. Jesienią powracają znowu pod ziemię. (Wikipedia) Tagi: po polsku. polskie. bajka. baśn. krasnoludki. dla dzieci.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5mindhuter, hel 3, książki fantasy ranking, michał rosiński, osobisty trener, serce diabła meghan march pdf, pedagogika ogólna pdf, przemysław tacik, chyłka tom 11, dynastia tudorów książka, paweł majka berserk, polityka ekonomiczna, opieka przedkoncepcyjna pdf, mały oświęcim, marzena stor…