Depresja w praktyce lekarza POZ

Autor: Marek Jarema

Lekarz POZ jest pierwsza osobą. do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe leczenie. Czasami konieczne jest określenie czy istniejące objawy mają swoje źródło w psychice pacjenta czy odwrotnie – są związane z jego stanem somatycznym.

Zespół autorów pod kierunkiem prof. Marka Jaremy (byłego konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii) podjął się przygotowania cyklu publikacji. które będą wparciem dla lekarza POZ w jego codziennej praktyce w takich sytuacjach.

Zawarta w książce wiedza pomoże podjąć decyzję czy leczyć samemu. czy skierować pacjenta do lekarza psychiatry.

„Depresja w praktyce lekarza POZ” jest pierwszą w cyklu.<

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788380532656: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/obserwator-david-thorne-30877u

Cena:żywoty świętych, samodzielne myślenie, inwigilacja mróz pdf chomikuj, afirmacje dla kobiet, henry miller sexus, porachunki mafijne, gniew imperium, metody badawcze w pedagogice, el principle, zrozum swoją skórę, strategia szachowa, zdrowe jelita pdf, autorytarna, nawyk samodyscypliny. zaprogramuj wewnętrznego stróża, zarządzanie wartością, ewa filip, geneza zarządzania zasobami ludzkimi, swiatmotocykli pl, inteligencja emocjonalna książka, małgorzata markowska…