https://woblink.com/product-publication/download/32124/epub

1:

:

Cena:


Reformacja w Polsce

Autor: Kazimierz Chodynicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

 REPRINT. Żywy związek pomiędzy Polską a Europą Zachodnią ujawnił się bardzo wyraźnie w szybkim rozszerzaniu się się reformacji w Polsce. Skoro tylko w Niemczech ukazały się pierwsze objawy nowego ruchu. natychmiast i do Polski zaczęły się przedostawać „nowinki religijne”. Chociaż początkowo usiłowano przeszkodzić ich upowszechnianiu. znajdują one u nas wielu wyznawców. Pomimo zależności od prądów zachodnioeuropejskich. reformacja w Polsce nie była ich ślepym naśladownictwem. ale z powodu zgoła odmiennych warunków. posiadała swoje odrębne cechy rodzime. miała zupełnie inny swoisty przebieg. U reformatorów naszych obok zagadnień czysto r

3: https://woblink.com/ebook/bolszewizm-jako-prad-kulturalny-i-cywilizacyjny-antoni-szymanski-32288u

Cena:


Matchmaking. Kto co dostaje i dlaczego

Autor: Alvin E. Roth

Standardowe rozważania ekonomiczne w głównej mierze dotyczą rynku surowców czy papierów wartościowych. gdzie cena łączy ze sobą nabywców i sprzedawców – w momencie gdy podaż spotyka się z popytem. Jednak najważniejszych transakcji w życiu dokonujemy na rynkach. na których ceny odgrywają drugoplanową rolę. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy. że mamy do czynienia z rynkiem. Gdyż o tym. kto dostanie nerkę do przeszczepu albo zostanie przyjęty do najlepszej uczelni wyższej. nie decyduje cena. Chodzi tu o rynek wzajemnego kojarzenia stron transakcji (ang. match market). gdzie strony „transakcji” muszą się wzajemnie dobrać. a cena nie odgrywa w tym procesie istotnej roli. Czy istnieje mechanizm alokacji takich dóbr? Czy są metody kojarzenia stron na takim rynku?

Noblista Alvi

29: https://woblink.com/ebook/rycerze-pozyczonego-mroku-tom-1-dave-rudden-32243u

Cena:


ISBN

9788380643864: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:arteterapia praca, legendy zamków sudeckich, rozprawa o metodzie kartezjusz, sprawdzian z przyrody klasa 4 ja i moje otoczenie wsip, finansowanie inwestycji, chodakiewicz polska dla polaków, tomasz szałanda, twoj drugi mozg, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców pdf, moja walka książka, złe spojrzenie, szewcy audiobook, zwiadowcy 6, reformy grabskiego, paulina twardoch, książki za darmo do czytania…