The House of the Four Winds

Autor: John Buchan

Third and final part of the Dickson McCunn trilogy. where he and the usual sidekicks fall into a plot involving an exiled prince’s attempt to regain the throne despite the efforts of bad guys to keep him from it. The novel is set in the fictional Central European country of Evallonia in the early 1930s. It concerns the involvement of some Scottish visitors in the overthrow of a corrupt republic and the restoration of the monarchy. It is a sequel to Castle Gay. in which some Evallonians visited Scotland on a secret mission two years before the start of this novel. The three McCunn books are best read in order as there are a number of references to events that happened in previous books. This book chronicles the methodology of a bloodless patriotic coup that might be helpful today around the world!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Ha!

Autor: Birgül Oğuz

Wie tylko. że dni spędzone z matką w domu. w którym panowała żałoba. łączyły się jak kolejne ogniwa. uniosły i owinęły wokół jej szyi. Kiedy rozeszły się tłumy żałobników. ucichł szelest urzędowych papierów. światło pojawiało się wieczorem w tylko jednym pokoju. każde pukanie do drzwi sprawiało. iż myślały. że przyszedł. jakby nie umarł. i może właśnie dlatego. to znaczy. kiedy zostały same w domu. zawsze wysprzątanym. żeby zmarły ojciec mógł znaleźć kurtkę. papierosy i okulary tam. gdzie je zostawił. gdy wróci. i wiele tygodni później. kiedy zdały sobie sprawę z tego. że naprawdę zostały same razem…

(fragment książki) 

Utrzymane w melancholijnym tonie opowiadania Oğuz dotykają psychologicznego i politycznego wymiaru żałoby. Punk

https://woblink.com/product-publication/download/31219/epub: 1

Cena:


Cztery noce z księciem

Autor: Eloisa James

Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat. oświadczyła nieznośnemu Evanderowi. przyszłemu księciu Pindar. że wyjdzie za kogokolwiek. byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się. że rzeczywiście pozostał jej tylko on…
Evander ma własne powody. żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy. gdy sama będzie go o to błagać.
A Mia nie zamierza go błagać o nic!
Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Under the Tonto Rim

Autor: Zane Grey

Over 30 million Zane Grey paperbacks sold since 1954. Lucy Watson has finally escaped from the town where she grew up. She takes a job as a state welfare worker and travels to distant Cedar Ridge to help „primitive” backwoods families improve their lives. She quickly overcomes their fears. and achieves popularity by the practical results of her work. From the grandeur of the old forests. loomed over by the immense Rim Rock. to the love of the children whose lives she can make more inviting. Lucy feels her soul expanding in its new setting. But amid the strapping hunters and uncouth drinkers. Lucy realizes that the life most likely to change is her own!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51kropla życia, allah akhbar, biblioteka internetowa libra, to co najważniejsze samantha young pdf, bieguni mobi chomikuj, świadomą drogą przez depresję, miasta wyśnione, legendy zamków sudeckich, wiktor osiatyński rehab, paweł greń, zjadłem marco polo, machinarium poradnik, autostopem przez galaktykę audiobook, praktyczna kosmetologia krok po kroku, karolina rak, bajki dla doroslych, czy anioły istnieją, zielnik czarodziejski…