ISBN

9788379852550: Wydawnictwo

Format

35.5: https://woblink.com/ebook/bezcenne-nazisci-opetani-sztuka-anders-rydell-17795u

Cena:


1

:

:

Cena:


Neandertalczyk. W poszukiwaniu zaginionych genomów

Autor: Svante Pääbo

Czego dowiedzieliśmy się o pochodzeniu człowieka dzięki badaniom genomu naszych najbliższych ewolucyjnie krewnych? „Neandertalczyk” przedstawia fascynującą historię okrywania odpowiedzi na to pytanie. Od pierwszych prób badań kopalnego DNA w latach 80. aż po uwieńczone sukcesem zsekwencjonowanie genomu neandertalczyka w 2010 r.. śledzimy niezwykłą opowieść o narodzinach nowej dziedziny nauki. której porażki i triumfy ze swadą opisuje człowiek. dzięki któremu badania te w ogóle się rozpoczęły.
Odczytanie pełnego zapisu informacji genetycznej neandertalczyka sprawiło. że dowiedzieliśmy się o nim znacznie więcej. niż kiedykolwiek odkrylibyśmy dzięk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 26.99


Cyfrowy świat seniora. Smartfon. tablet i nie tylko

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Książka przeznaczona jest dla osób w wieku 60+. Stanowi kontynuację dwóch poprzednich tomów: Cyfrowy Świat 60+. Ty i Twój komputer oraz Cyfrowy Świat 60+. Co słychać na fejsie. Omówione są dwa systemy operacyjne: iOS oraz Android. Na konkretnych przykładach pokazano: • jak obsługiwać pocztę elektroniczną. • jak wyszukiwać informacje w internecie. • jak udostępniać zdjęcia lub filmy. • jak korzystać z map. • jak instalować i aktualizować aplikacje przeznaczone dla urządzeń mobilnych. W książce przedstawiono również aspekt bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 49kontra na leblanc, mózg ćwiczy, sztandar chwały online, sekrety mentalisty, dmowski a piłsudski, angielski w podróży mp3, alina łęska, lovecraft pdf, moje gotowanie wydanie specjalne, az do smierci, żerca miszczuk pdf, fenka, wypracowania chłopcy z placu broni, konarzewski krzysztof, drugi koniec świata, vademecum gimnazjalisty historia pdf, sex/love…