Dlatego od ciebie odeszłam

Autor: Agata Przybyłek

Po wspaniale przyjętym. wzruszającym bestsellerze „Bądź przy mnie zawsze”. Agata Przybyłek przedstawia nową powieść o wielkiej miłości i trudnych wyborach.

W „Dlatego od ciebie odeszłam” splatają się losy dwóch różnych kobiet. stojących przed uniwersalnym dylematem: rozum czy serce? 

Poznajcie dramatyczną historię Marianny. której wojna pokrzyżowała życiowe ścieżki oraz współczesną historię miłosnego trójkąta – pomiędzy młodą. pełną życia studentką z Gdańska. jej byłym chłopakiem zmagającym się z problemami oraz pozornie wymarzonym partnerem.

Czasami miłość. która rodzi się między dwojgiem ludzi. nie wystarcza. by wszystko mogło potoczyć się szczęśliwie…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 2


ISBN

9788301202224: Wydawnictwo

Format

119: https://woblink.com/ebook/mitologia-grecka-i-rzymska-katarzyna-marciniak-135723u

Cena:


ISBN

9788301201760: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/mobbing-w-miejscu-pracy-malgorzata-gamian-wilk-135845u

Cena:


ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:kocie worki, style przywództwa politycznego, zranione uczucia pdf, scrum pdf, stanisław michalkiewicz stefan michalkiewicz, łtn, 365 dni kreatywnej zabawy, kpa z komentarzem, mass effect poradnik, tatiana i aleksander pdf, melissa darwood gordian pdf, einstein bóg, transmisja optyka, badanie podmiotowe pacjenta, jak wyglada pieklo, nie opuszcze cie aż do śmierci, wargame: airland battle, bajka o kotku psotku, gruzowisko, aneta wator…