Wojny Przestrzeni

Autor: Paweł Majka

Krąg zemsty nie ma końca.

Kiedy się mścisz. sprawiasz. że twoim tropem rusza inny mściciel. Nie dzisiaj. nie jutro. ale za rok. za dekadę… na pewno! Niczego nie pamiętamy tak dobrze jak doznanych krzywd. Niczego tak nie pragniemy jak wyrównania rachunków.

Mirosław Kutrzeba zabił już pięciu oprawców. Szósty nadal się przed nim ukrywa. ale nie czeka z założonymi rękoma. Pomagają mu ci. których Kutrzeba skrzywdził. realizując swoją misję.

Konflikt zapoczątkowany wendettą może ponownie sprowadzić na świat kataklizm. Nie przetrwają go ani bogowie. ani ludzie. Nie ma jednak ratunku. gdyż taka jest nieuchronna logika nieskończonego kręgu zemsty.

Po rewelacyjnym „Pokoju Światów”. czas na o wiele lepsze „Wojny Przestrzeni”.Robert J. Szmidt. autor Samot

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


ISBN

9788301174774: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/walczymy-z-bykami-ewa-kolodziejek-28412u

Cena:


Niewyjaśnione spiski naszych czasów

Autor: Jonathan Vankin

Zdemaskowane kulisy współczesnych spisków: zamachy na Fidela Castro. strzały do Jana Pawła II. śmierć księżnej Diany…

Są dwa rodzaje historii: jedna znana. powszechnie dostępna. i druga – utajniona i ukryta. Jej zwolennicy wierzą. że istnieją konspiracje stawiające sobie za cel zatajenie prawdy. To wyznawcy teorii spiskowych.
JOHNATAN VANKIN i JOHN WHALEN są nagradzanymi dziennikarzami. autorami artykułów. m.in. w „New York Times”. W swoim wielokrotnie wznawianym. przełożonym na blisko 20 języków bestsellerze Niewyjaśnione spiski naszych czasów ujawniają najbardziej niezwykłe teorie spiskowe XX wieku. związane z autentycznymi lub wymyślonymi konspiracjami.
• Wojna w Zatoce: prawdziwe motywy
• HAARP: niewinny projekt badawczy Pentagonu?

:

Cena:


ISBN

9788301191238: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/projektowanie-elementow-maszyn-z-wykorzystaniem-programu-autodesk-inventor-pawel-pluciennik-28577u

Cena:ustawa o terroryzmie, kultura starozytnej grecji, mroczni władcy nocy pdf, pamiętnik zofii bobrówny, monika jagodzińska, chemia bionieorganiczna, nanokrzemionka, kierkegaard albo albo, królewska era galacticos, śmieszne scenariusze bajek, przeżyć książka, dungeon siege ii, dobry chłopak elle kennedy pdf, na skraju imperium, odczytywanie wyników badań, markowski radosław, aleksandra zaprutko janicka, co to jest nazwa własna, królowa powietrza i ciemności pdf, lacinsko polski, oczyszczenie energetyczne, świat ktory nie nadejdzie, pani simpson…