Ciszej niż śmierć

Autor: Sarah Hilary

W Londynie rozpanoszyła się zima. noce są mroczne i dotkliwie chłodne. Inspektorów Marnie Rome i Noaha Jake’a wyciąga na ulice miasta seria pozornie niezwiązanych ze sobą napadów. Gdy ofiarą włamania pada dom rodzinny Marnie. kobieta dostrzega tam ślady wskazujące. że najścia mógł dokonać jedynie ktoś. kto ją dobrze zna. Wkrótce później okazuje się. że w okolicy zaginęło dziecko. choć nikt tego nie zgłasza. Nagle wszystkie elementy się łączą i sprawa przybiera osobisty wymiar. 

Ktoś zaczyna sobie pogrywać z policją i Marnie oraz Noah muszą wkrótce stawić czoła przerażającej prawdzie. Okazuje się. że milczenie może niekiedy pomóc w przetrwaniu najgorszego. ale jego efekty potrafią być zabójcze. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 24.9


Zgadnij kto

Autor: Chris McGeorge

W wieku jedenastu lat Morgan Sheppard rozwiązuje zagadkę niespodziewanej śmierci swojego nauczyciela matematyki. Mimo że wyglądała na samobójstwo. Morgan odnajduje zabójcę i zyskuje przydomek „małoletniego detektywa”.

Dwadzieścia pięć lat później…

…Morgan Sheppard budzi się w obcym pokoju hotelowym przykuty kajdankami do łóżka. Oprócz niego jest tam pięć nieznajomych osób. W łazience znajdują czyjeś zwłoki. Jedna z osób w pokoju jest zabójcą. a Sheppard ma trzy godziny. by odkryć która.

Jeżeli mu się nie uda. wszyscy zginą.

W pokoju z każdą upływającą minutą gęstnieje atmosfera. Dochodzi do kłótni. wybuchów paniki. wzajemnych oskarżeń. Sheppard. walcząc ze swoimi ograniczeniami i uzależnieniami oraz pokonując niechęć otaczających go osób. rozpaczliwi

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99to king pdf, radosław koper, płonący lód, ksawery de montepin, terapia zajęciowa książki pdf, agnieszka siepielska antonio pdf, harry potter ksiązka, maria panna nilu, tajemnice xx wieku, romuald dębski udar, anna naskręt, victoria 2 poradnik pdf, ksiązki online, gramatyka jezyka polskiego, beatrix gurian, codename: panzers, tomasz rożek książki, darmowe ebooki do pobrania, kardioseksuologia, b.a. paris pozwól mi wrócić…