Niesamowity Billy Wilde

Autor: Joanna Nadin

Billy ma trzy marzenia: mieć psa. być kimś wyjątkowym i żeby jego kolega ze szkoły po prostu zniknął.

Jego największe marzenie spełnia się. kiedy znajduje w ogrodowej szopie czworonoga. Billy jest pewny. że to cud. Chłopiec musi jednak ukrywać go przed Ojcem i poprzednim domem – okrutną farmą. na której trenowano go do wyścigów chartów. a potem zamknięto w klatce. To zadanie nie jest jednak łatwe. tym bardziej. że szkolna koleżanka Billy’ego zgłasza chłopca i jego czworonoga do lokalnego talent show!

Nadszedł czas. by Billy zrobił coś odważnego. szalonego i wyjątkowego…

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 17.9


Wróć do Triory

Autor: Jolanta Kosowska

Przeszłość. która dzieje się dziś

Są takie miejsca. w których czas zatacza koło – miejsca jakby nierzeczywiste. pełne niedopowiedzeń i tajemnic. zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora. leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic. na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością. tworząc aurę. która potrafi przyciągać. zaskakiwać i przerażać.

To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela. cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka. byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okaż

:

Cena:zafon gra anioła, robert ostaszewski, wybitni polscy odkrywcy i podróżnicy, miłość perska co to, głoski przedniojęzykowo zębowe, czasy po niemiecku, katarynka tematy wypracowań, socjologia edukacji szymański pdf, dzienny patrol, paryż 1938, ogień i krew pdf, metody i techniki badań pedagogicznych łobocki, michorowski z powieści, kamerki z dziewczynami, główne regiony turystyczne świata, komornik audiobook, kołysanka z auschwitz pdf, mity greckie audiobook…