Gniazdo

Autor: Maria Dahvana Headley

Aza Ray znowu przebywa na ziemi. Jej chłopak Jason nie posiada się z radości. rodzina zaleczyła rany. Aza prowadzi zwyczajne życie. a raczej na tyle zwyczajne. na ile to możliwe dla kogoś. kto w poprzednim roku zmarł. obudził się na podniebnym statku i odkrył. że swoją pieśnią jest w stanie zmieniać świat.

Jakaś część Azy wciąż tęskni za chmurami. niezależnie od tego. jak bardzo dziewczyna kocha ludzi na ziemi.

Jason. obsesyjnie pragnąc zapewnić ukochanej bezpieczeństwo. popełnia straszliwy błąd. a ona staje się zbiegiem w Magonii. gdzie sprzeciwia się własnej matce – surowej. żądnej krwi Zal Quel – i swojemu śpiewającemu partnerowi Daiemu. Aza musi odbyć podróż na skraj świata w poszukiwaniu legendarnej broni. Ta podróż zupełnie ją zmieni.

Ta książka – o

31.9: https://woblink.com/ebook/przeklety-prom-mats-strandberg-dominika-gorecka-krystyna-podhajska-29949u

Cena:


Ewa. Człowiek złudzeń

Autor: Jakob Wassermann

Ewa. Człowiek złudzeń” to powieść psychologiczna z elementami romansu autorstwa Jakoba Wassermanna napisana w 1920 roku.

 

Książka opowiada o losach tytułowej Ewy. Czytając ją przeniesiemy się do świata z wątkami intryg. romansów oraz rozmaitych przygód jakie doświadczyła Ewa.

 

„ Panna von Einsiedel traktowała całkiem serjo miłosne gruchanie z Crammonem. Gdy to spostrzegł. ochłódł zaraz. bacząc by uniknąć zagrażającej. niemiłej sytuacji.

 Posyłała mu przez pokojówkę natarczywe liściki. na które nie odpowiadał wcale. Poprosiła o schadzkę…”

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.99


Wszyscy patrzyli. nikt nie widział

Autor: Tomasz Marchewka

Jeżeli boisz się ryzykować. nawet nie siadaj do gry.

Hausenberg to miasto. które nie ma litości dla słabych. Sposobów. żeby cię przerobić. jest wiele: kieszonkostwo. obijana albo stara dobra szulerka. Lecz jeśli jesteś charakterny i nie boisz się grać o wysokie stawki. będziesz zachwycony!

Slava. młody. szatańsko zdolny szuler. wyznaje jedną zasadę – jeżeli czegoś chcesz. musisz to sobie wziąć. A jego cel jest prosty: pokazać wszystkim. że to on jest w Hausenbergu numerem jeden. Niestety. wybrał sobie fatalny moment. bo nie jest jedynym w mieście. który ma poważne plany. Na domiar złego właśnie skrewił długo szykowany przekręt. Z pomocą przychodzą mu starzy kompani: zabójca Nino i Petr. samozwańczy król złodziei. Żaden z nich nie podejrzewa. że już wkr

36: https://woblink.com/ebook/turcja-obled-i-melancholia-ece-temelkuran-lukasz-buchalski-30259u

Cena:


Klątwa Przeznaczenia

Autor: Sylwia Dubielecka

Arienne. młoda czarodziejka. szukając schronienia przed grożącym jej niebezpieczeństwem. postanawia zaufać Przeznaczeniu. Uzbrojona jedynie w magiczne umiejętności oraz kobiecą intuicję i spryt. przybywa do siedziby Związku – bractwa rządzonego twardą męską ręką. gdzie nie ma miejsca dla inteligentnych. uzdolnionych kobiet. takich jak ona. Zmuszona znosić liczne upokorzenia ze strony bezwstydnych Związkowców. Arienne wchodzi pod protektorat jednego z najsilniejszych i najgroźniejszych z nich. Nie spodziewa się jednak. że za sprawą intrygującego czarnowłosego mężczyzny cały jej plan się skomplikuje. zaś Los wyznaczy im wspólną misję.

Na pewno słyszeliście o „Grze o tron”. Albo o serialu „Wikingowie” lub o serii „Bractwo Czarnego Sztyletu” J.R. Ward. Je

:

Cena:


Rotmistrz Witold Pilecki

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Z tej książki dowiesz się. jak żył i o co walczył rotmistrz Witold Pilecki. Kim byli jego przodkowie? Jak spędzał wakacje u dziadków w Sukurczach? Co robił w Wilnie? Jaką tajną misję otrzymał od dowódców Armii Krajowej? W jaki sposób stał się bohaterem narodowym? 

Choć urodził się na północy Imperium Rosyjskiego. gdy rządzonej przez zaborców Polski nie było na mapach. jego rodzice bardzo dbali. by pamiętał. że jest Polakiem. Gdy Witold podrósł i poszedł do szkoły. wstąpił też do drużyny skautów. Uczył się tam pilnie taktyki wojskowej. by w przyszłości bić się o wolność. hartował ciało. by zawsze mieć dużo siły. i ćwiczył wolę. by nigdy się nie poddawać. Gdy wybuchła pierwsza wojna światowa. stanął do walki o niepodległość Polski. bo był odważnym patr

24.9: https://woblink.com/ebook/maria-sklodowska-curie-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-malgorzata-sobieszczak-marciniak-kasia-kolodziej-30310u

Cena:


Widmowy refren

Autor: Agnieszka Mirahina

Nagroda Literacka GDYNIA 2015 (nominacja)

Agnieszka Mirahina jest autorką tomów ‚Radiowidmo’ (2009) oraz ‚Do rozpuku’ (2010). ‚Widmowy refren’ to jej trzecia książka.

‚Widmowy refren’ jest tym. co powstaje po awarii radiawidma – głosy mieszają się. słychać echa różnych częstotliwości poetyckich. głośno rezonują szumy i trzaski rymu.

W poezji Mirahiny zdarzenie. jakie rodzi się na styku poezji. języka i świata nie rozgrywa się podług starannie rozplanowanego scenariusza. albo też: samo zdarzenie ma wobec scenariusza inne plany gry: „rozpisania na głosy tak wchodzi orkiestra / bez narracji na smyczy prowadząc ją smyczkiem”. Jest orkiestra i są głosy. wspólnie uczestniczą w performansie. którego sceną jest

Wydawnictwo: Forma

Cena: 19.5


ISBN

9788380972629: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/florenckie-lato-judith-lennox-30758u

Cena:


1

:

:

Cena:oczami bezdomnego psa, refleksoterapia stopy, po trzydziestce, katarzyna bonda lampiony mobi chomikuj, freud wstęp do psycho pdf, mieczysław łobocki, trump religia, colleen coble, zakazana ella fields, księga psalmów pdf, lodołamacz (książka), cezary obczyński, zamach jacek tacik, toy land, dizajn na co dzień, piątek macierewicz i jego tajemnice…