Tajemnicza sprawa panny Foster

Autor: Kasey Michaels

Cooper Townsend jest znanym w całej Anglii bohaterem wojennym. Ilekroć pojawi się w Londynie. matrony i debiutantki nie odstępują go na krok. Sławę zawdzięcza anonimowym. drukowanym w prasie opowiadaniom. które opisują jego szlachetne czyny. Po lekturze jednego z nich do Coopera zgłasza się panna Daniella Foster z prośbą o pomoc szantażowanej siostrze. Townsend jest oczarowany Daniellą. która jako jedyna kobieta nie adoruje go ani nie próbuje uwieść. Zgadza się jej pomóc i za wszelką cenę schwytać szantażystę. Wkrótce jednak sam otrzymuje list z pogróżkami…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Podróż do Dubaju

Autor: Carol Marinelli

Angielka Naomi Johnson rozpoczyna pracę w Nowym Jorku jako asystentka biznesmena Sevastiana Derzhavina. Od pierwszego dnia ma wątpliwości. czy dobrze zrobiła. bo Sev zaczyna ją uwodzić. Po trzech miesiącach walki z własnymi uczuciami składa wymówienie. Sev przyjmuje je pozornie obojętnie. Zanim Naomi odejdzie. ma z nim jeszcze tylko pojechać do Dubaju…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Czas na miłość. czas na śmierć

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Są polowania. w których to człowiek staje się ofiarą.

Zora Radke nie miała łatwego życia. Pochodząca z rozbitej rodziny. trafiła do więzienia za kradzież. Zdołała jednak stanąć na nogi. w dużej mierze dzięki przyjaźni z Niedźwiedziem. byłym policjantem. Teraz z powodzeniem prowadzi w Elblągu strzelnicę i internetowy sklep myśliwski. a razem z Niedźwiedziem trudni się pewną nielegalną. niebezpieczną. ale bardzo dochodową działalnością. Na jednym z przyjęć poznaje przystojnego Sebastiana. aktora i muzyka. który robi na niej ogromne wrażenie. Zora czuje. że spotkała mężczyznę swojego życia. ale niebawem okazuje się. że Sebastian również ukrywa mroczne tajemnice. A to. co nielegalne z jednej strony i tajemne z drugiej. prowadzi do zaskakującego i nieprzewidywalnego finału.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788328707252: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/szklane-zadlo-bartlomiej-swiderski-30976u

Cena:


Francuski flirt

Autor: Melanie Milburne

Znany prawnik Leonardo Allegretti zawsze traktował Mirandę Ravensdale jak siostrę. Gdy spotyka ją w Londynie. uciekającą przed paparazzi po skandalu. jaki wywołał jej ojciec. chce jej pomóc. Proponuje. by pojechała z nim do Nicei i zajęła się wyceną dzieł sztuki z kolekcji jego ojca. Miranda przyjmuje tę ofertę jak dar z nieba. A jednak dom Leonarda nie okaże się dla niej oazą spokoju. jakiej się spodziewała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99zjawisko kulturowe, bóg nie mruga pdf, dean karnazes, paryż 13 dzielnica, na krawędzi cienia, chemia organiczna morrison, stanisław zakroczymski, chronologia wiedzmina, na dnie w paryżu i londynie, dominic l.a. casey pdf, wytrzymałość materiałów niezgodziński pdf, tłumacz polsko łaciński medyczny, medycyna estetyczna bez tajemnic pdf, autyzm książki pdf, audiobooki dla dzieci, piotr lesiak…