Samochód w firmie

Autor: praca zbiorowa

Opis publikacji Przedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystują różne środki transportu. które są dla nich niezbędnym narzędziem pracy. Wydatki związane z ich nabyciem i eksploatacją mogą być znaczne i po spełnieniu określonych warunków – zaliczane do kosztów uzyskania przychodów. Niezwykle istotne. a także sprawiające przedsiębiorcom wiele trudności są kwestie związane z odliczaniem VAT od pojazdów samochodowych.

Publikacja w szczegółowy i usystematyzowany sposób omawia zagadnienia związane z prawidłowym rozliczaniem wydatków samochodowych. Z opracowania Czytelnik dowie się m.in.: 

§ Jakie są zasady odliczania VAT od pojazdów samochodowych

§ Które wydatki na samochód można zaliczyć do kosztów podatkowych

§ W jaki s

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365590176: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wybitnosc-to-kwestia-wyboru-dawid-piatkowski-141208u

Cena:sztuka porządkowania, bohdan głębocki, jabłońska choroby skóry, magazyn ksiązki, erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów pdf, paradoks literatura, stulecie winnych książka pdf, kielbasa i sznurek, małżeństwa mieszane wyznaniowo, jelito drażliwe leczenie dietą, życie w prl prezentacja, neuronauka o podstawach człowieczeństwa, katarzyna enerlich, historia polski dla dzieci pdf, tak smakuje miłość, wypalenie zawodowe pdf, chaos zmysłów, rozwój lokalny i regionalny teoria i praktyka pdf, noszczyk, inne umysły. ośmiornice i prapoczątki świadomości, zarządzanie finansami rutkowski pdf, fighting temptation pdf, beata stachowiak…