ISBN

9788381192293: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/zyc-szczesliwie-czyli-jak-kreowac-swoja-przyszlosc-wioletta-wilczynska-126890u

Cena:


Hashtag

Autor: Remigiusz Mróz

Jedna przesyłka zmieniła jej życie

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość. która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła. z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała. nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem. jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń. która miała zupełnie odmienić jej życie…

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość. przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że osoby te od lat uznawane były

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/128415/epub

1:

:

Cena:


Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


ISBN

9788395117909: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/w-drodze-do-domu-janina-zimirska-126963u

Cena:


9788360891995

Wydawnictwo: Wydawnictwo VECTRA

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/uwolnij-mnie-daria-skiba-127717u: https://woblink.com/product-publication/download/127717/epub

Cena:


Epoka człowieka

Autor: Ewa Bińczyk

Debata na temat antropocenu ze względu na swoją wielowymiarowość i wyjątkowy potencjał filozoficzny ma szanse stać się jedną z najważniejszych dyskusji XXI stulecia. W dyskusji tej biorą udział geologowie. przedstawiciele i przedstawicielki nauki o systemie Ziemi (Earth system science). klimatolodzy. historyczki środowiska. geografowie społeczni. antropolożki. filozofowie oraz socjolożki. Możliwe. że mamy do czynienia z interdyscyplinarnym „zwrotem w stronę antropocenu”.

Antropocen określany jest mianem epoki wyparcia. krótkowzroczności i nieodwracalnych strat. Pojęcia konstytuujące jego unikatowy słownik to: nieodwracalna strata. punkt krytyczny. granice planetarne. postnaturalizm. Gaja. utrata natury. podział klimatyczny. klasy antropocenu. adaptacyjny aparthe

:

Cena:kobiety z marsa, być niezwykłym wychowawcą, winna alicja sinicka pdf, nowy chłopak, felix net i nika mp3, bolesław śmiały szczodry, jak poznać i poderwać faceta pdf, zarządzanie jakością z przykładami, green witch, gdy przychodzą dusze, nauka gry na pianinie dla dzieci pdf, alicja w krainie zombie pdf, od koła do formuły 1, medycyna paliatywna książka, folwark zwierzęcy pdf, małgorzata marcjanik, podstawy chemii, artykuły naukowe online za darmo, dziennik bridget jones pdf, rozprawka z fragmentem pana tadeusza…