Z daleka od paparazzi

Autor: Annie West

Włoski arystokrata Domenico Volpe jest celem polowań paparazzich. Wszystkie media szalały. gdy pięć lat temu zamordowano jego brata. Teraz Lucy Knight. oskarżona o to nieumyślne zabójstwo. wychodzi z więzienia. Domenico chce uniknąć rozgłosu i kupić jej milczenie. Zabiera ją do swej posiadłości. Z czasem. poznając Lucy bliżej. zaczyna wątpić w jej winę… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788379001286: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/marzenie-jurka-nowaka-amadeusz-putzlacher-8667u

Cena:


Morella

Autor: Edgar Allan Poe

Anonimowy narrator poślubia Morelle. kobietę. która zagłębia się w ‚zakazane strony’ mistycyzmu. W rezultacie owych eksperymentów jej dusza nie może umrzeć. choć jej fizyczna forma ciągle się pogarsza. Umiera przy porodzie. lecz jej dusza przenosi się do ciała dziecka… (Wikipedia)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9


Platforma e-learningowa jako trzon systemu zarządzania wiedzą pracowników

Autor: Marlena Plebańska

Monografia jest książką habilitacyjną przedstawiającą dorobek badań nad e-learningiem. kojarzonym popularnie tylko z nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi stosowanymi w procesie kształcenia. Tymczasem autorka dowodzi. że jest on nie tylko kontynuacją – znanej z krajów o rozproszonej geograficznie populacji – idei zapobiegania wykluczeniu edukacyjnemu. ale i nowoczesną platformą już nie tylko transferu. ale wręcz zarządzania wiedzą.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 47


Szansa na życie

Autor: Diane Chamberlain

Ile jest w stanie zrobić matka. by ochronić własne dziecko?

Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się. by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca.

Wbrew swym pragnieniom Sophie nie jest jednak zwykłą ośmiolatką. Cierpi na rzadką chorobę. a Janine. podejmując ostatnią próbę uratowania jej życia. wpisała córkę na eksperymentalną terapię. pomimo ostrych sprzeciwów swoich rodziców i byłego męża. Bez leku Sophie długo nie przetrwa; matczyna intuicja podpowiada Janine. że jej córka żyje. ale czasu jest niewiele.

Głęboko w lasach Wirginii toczy się inny dramat. Sophie znajduje schronienie w chacie Zoe. która walczy o uratowanie własnej córki.

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


:

:

Cena:


:

:

Cena:david reich, antygona audiobook, król edyp autor, jak nauczyć się mówić po angielsku w domu, mma fighter. walka, adrian perdjon, dzieci komunistów, detektyw pozytywka pdf, kwiaty dla algernona pdf, burke kardynał, matasek, strefa skazenia, darmowe donate, gerokinezjologia…