Zapisane w gwiazdach

Autor: Lucy Di.Angeli-Ilovan

Wcześniejsze losy bohaterów znakomitej powieści Żniwo gniewu

W swojej kolejnej książce Lucy Di Angeli-Ilovan wraca do historii rodziny Góreckich na Kresach Wschodnich. opisując wcześniejsze dzieje dwóch sióstr. Kaszmiry i Maruszki. oraz ich młodszego brata Józefa. Ukazuje ich młodość. pierwsze miłości. życiowe wybory. aż po tragiczne lata drugiej wojny światowej. tułaczkę i wywózki na Sybir.

Fascynująca opowieść. która przenosi czytelnika do przeszłości. ukazując piękno Kresów i trudne losy ich mieszkańców.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


1

Autor: André de Maricourt

:

Cena:


ISBN

9788365778055: Wydawnictwo

Format

18.75: https://woblink.com/ebook/wolam-cie-po-imieniu-maria-bigoszewska-31010u

Cena:


ISBN

9788328707252: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/szklane-zadlo-bartlomiej-swiderski-30976u

Cena:


The Call of the Canyon

Autor: Zane Grey

From the master of the western novel comes a tale full of romance and adventure. This is the story of Carley Burch. a young wealthy socialite living in New York City. As the story begins soldiers are coming home from the trenches of WWI. many of them damaged physically and emotionally. Among them is Carley’s fiancé. Glenn Kilbourne. He goes West to find his health and himself. with the idea that he’ll return when all is well. They correspond until she eventually heads West to find and woo him. in the process realizing that she too has changed. How can she reconcile the love for this man and her love for this place he has gone so far away from? Their fate together remains in doubt until the end.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dalila

Autor: Jason Donald

Poruszająca opowieść kobiety. która nie może odnaleźć swojego miejsca na świecie

Irene Dalila Mwathi to Kenijka z ciężkim bagażem doświadczeń. Kiedyś pragnęła zostać dziennikarką. teraz marzy jedynie o bezpieczeństwie. Musi uciec z ojczyzny. która ukazała jej najgorsze oblicze. Trafia do Londynu. gdzie w końcu planuje odnaleźć spokój. Zostaje zaatakowana przez ludzi. którym zapłaciła. aby ją ochraniali. Nie ma wyboru i całkiem sama musi wkroczyć w zupełnie obcy świat. Liczne. spotkania z prawnikami i doświadczenia z ośrodkami dla imigrantów są dla niej przejściem przez mękę. Kobieta uświadamia sobie. że musi zmierzyć się z czymś równie niebezpiecznym jak przemoc. której doświadczyła w Kenii.

Napisana z wdziękiem. wyczuciem i pasją opowieść prowokuje do myśleni

24.9: https://woblink.com/ebook/12-kropel-zycia-katarzyna-nowak-karolina-kasprzak-roman-kawecki-31585u

Cena: Karolina Kasprzak


Format

EPUB.MOBI: 31130

https://woblink.com/ebook/canyon-walls-zane-grey-31130u

:

Cena:nowa część zmierzchu, psychologia hejtu, kodeks pracy 2019 pdf, anatomia zwierzat, władysław reymont biografia, uncharted zaginione dziedzictwo trofea, god of war rzeczna przełęcz, kahneman pułapki myślenia, funkcje językowe angielski gimnazjum ćwiczenia pdf, orwell 1984 pdf, niewolnica pana, bolesław prus faraon, podział sekt, język polski renesans, viktor frankl książki, sztuka testowania oprogramowania…