Story of Bad Boys 2

Autor: Mathilde Aloha

Poznaj dalsze losy bohaterów „Story of Bad Boys”: nieśmiałej. ale pełnej temperamentu Lili. ujmującego Evana i obcesowego. skrywającego głęboko swoje prawdziwe uczucia Camerona oraz ich przyjaciół… i wrogów. Czy między Lili a Camem w końcu coś się wydarzy? Czy Lili nie zapomni o Rosie. ukochanej przyjaciółce pozostającej w śpiączce po wypadku? Losy bohaterów plączą się coraz bardziej…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


To zdarza się tylko w filmach

Autor: Bourne Holly

Miłość przestała interesować Audrey. od kiedy z powodu ojca jej matka przeszła załamanie nerwowe. By odciąć się od rodzinnych problemów dziewczyna zatrudnia się w kinie. Tam poznaje niedoszłego filmowca Harry’ego. Nikt nie spodziewa się. że Audrey i Harry zakochają się w sobie tak szybko i szaleńczo.

Jednak ich uczucie nie sprawi. że wszystko pójdzie jak z płatka. Niestety prawdziwa miłość nie zawsze jest taka. jak w filmach…

Najwspanialsza historia miłosna nie opowiada o pocałunkach w śniegu czy pożegnaniach na lotnisku. Opowiada o cierpieniu. zakłopotaniu. nadziei i zdziwieniu. a przy tym zakazuje tandetnych frazesów. Oraz o zombie…

Holly Bourne mierzy się z prawdziwą miłością w swojej przezabawnej i przejmującej powieści.

Wydawnictw: https://woblink.com/ebook/wynagradzanie-pracownikow-samorzadowych-malgorzata-terlikowska-127310u

Cena:


Jacek Wojciechowicz. Kulisy warszawskiego ratusza

Autor: Magdalena Rigamonti

Jacek Wojciechowicz. były wiceprezydent Warszawy w rozmowie z Magdaleną Rigamonti o kulisach warszawskiego ratusza.

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01zakazany uklad pdf, kolejne 365 dni audiobook, buszujący w zbożu mobi, otoczeni przez idiotów pdf chomikuj, rana dasgupta, myśli nowoczesnego polaka pdf, funny hill, klasztor zapomnienia, filozofia pdf, grobowiec złocisty, umberto eco książki, polskie złudzenia narodowe, za jakie, kwestionariusz schematów younga pdf, biologiczne podstawy zachowania pdf, sobór konstancji, kruche jak lód: walka o złoto, niech się panu darzy, autor nowel…