Ostatnia misja sir Gabriela

Autor: Sophia James

Panna Adelaide Ashfield od śmieci rodziców mieszka w majątku wuja. wicehrabiego Penbury. Za nic mając rozrywki odpowiednie dla panien wysokiego urodzenia. Adelaide niemal każdą wolną chwilę poświęca pomocy okolicznym mieszkańcom. Za namową wicehrabiego zgadza się jednak udać do Londynu. żeby zadebiutować w towarzystwie. Adelaide ma nadzieję. że czas szybko minie. odrzuci kilku kandydatów i powróci do swojej ukochanej pracy.Podczas balu poznaje jednak sir Gabriela. czwartego earla Wesley. Mimo ostrzeżeń wuja. ulega jego urokowi i wkrótce przyjmuje oświadczyny. Nie wie. że Gabriel pracuje dla rządu i jest w trakcie wykonywania bardzo niebezpiecznego zadania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Zostań ze mną

Autor: Anna Karpińska

Długo wyczekiwana kontynuacja historii. której nie sposób zapomnieć…

Matka i jej niemal czterdzieści lat temu oddana do adopcji córka zaczynają się do siebie zbliżać. Ale w życiu nic nie jest proste. Droga do pojednania. zrozumienia i wybaczenia okazuje się wyboista. tym bardziej że każda z kobiet. tak bliskich i tak dalekich sobie jednocześnie. boryka się z własnymi problemami. 

Bożena jest poważnie chora i uwikłana w skomplikowane relacje z adopcyjną córką. Dagmara stara się utrzymać przejętą w spadku księgarnię i posklejać życie rodzinne. przeżywając jednocześnie uczuciowe wzloty i upadki. 

Czy uda im się odnaleźć drogę do siebie? Ile zależy od losu. a ile od nas samych?. pyta autorka. prowadząc czytelnika krętą drogą ludzkich uczuć i charakterów. 

Zostań ze mną to powieść nie tylko o Bożenie i Dagmarze. ale i o ich rodzinach i przyjaciołach. Czy wystarczą dobre chęci. żeby posadzić wszystkich przy wspólnym stole? Może jednak los nie okaże się łaskawy?

‚Zostań ze mną’ to drugi tom cyklu ‚Księgarnia pod Flisakiem’. Pierwsza tom. ‚Odnajdę Cię’. na wiele tygodni podbił listy bestsellerów.

Anna Karpińska (ur. 1959) – ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. uczyła studentów. była dziennikarką. wydawała książki. prowadziła firmę. Ma męża. trójkę dorosłych dzieci. synową. zięcia i troje wnucząt – Krzysia. Adasia i Weronikę. Mieszka w Toruniu. weekendy spędza na wsi. przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej. by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: Nie żałuję niczego. (…) Bez zdarzeń. ludzi. zajęć. wrażeń nie byłoby ani mnie. ani moich bohaterów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


:

:

Cena: 9.99


Ogrody Toskanii

Autor: Susan Stephens

Cassandra Rich po śmierci rodziców. o której głośno było w mediach. szuka ucieczki od paparazzi. Wyjeżdża do Włoch i podejmuje pracę w ogrodach toskańskiej posiadłości. Od razu wpada w oko właścicielowi. bogatemu przemysłowcowi Marcowi di Fivizzano. Na jego prośbę zgadza się towarzyszyć swojemu szefowi podczas wydawanej przez niego kolacji w Rzymie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99z legend dawnego egiptu problematyka, to co bliskie sercu pdf, hanna krall zdążyć przed panem bogiem, opowjadania erotyczne, król bez skrupułów meghan march, osobowość na talerzu, liz pichon, pozaswiatowcy, beata barczak, czytać po rosyjsku, zarządzanie finansami rutkowski, kodeks pracy 2018 pdf, aparat triflo, tabliczka mnożenia do 100 pdf, turystyka pdf, zwierciadło z dodatkiem, zaproszenie jak pisać, jakbyś kamień jadła pdf, teoria wszystkiego: powstanie i losy wszechświata, daniel pink drive, struktury organizacji, żywienie zwierząt i paszoznawstwo pdf…