Co robią choinki po świętach?

Autor: Katarzyna Śpiewak

Każdy z nas – duży i mały – zastanawiał się kiedyś. co dzieje się z choinkami po świętach. Bo przecież stoją w naszych domach. lśnią tysiącem barw i błyszczą bombkami. a potem nagle znikają! Odpowiedź na to pytanie spróbuje znaleźć Zuzia wraz ze swoimi przyjaciółmi i uroczym psem Korkiem. Kluczem do rozwikłania choinkowej tajemnicy okażą się drewniany bałwanek i równie niezwyczajna choinka. zasadzona po świętach w przydomowym ogródku dziadków Zuzi…

Jak skończy się ta przygoda i dokąd zawędrują mali bohaterowie. żeby poznać prawdę o choinkowym losie?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 37


Pierścionek ze szmaragdem

Autor: Carol Marinelli

Sophie. która pracuje jako pokojówka w rzymskim hotelu. zanosi śniadanie milionerowi Bastianowi Contiemu. Bastian. podobnie jak Sophie. pochodzi z Sycylii. od razu więc nawiązują bliską relację. Jednak podczas kolejnego pobytu w Rzymie ginie jego jedyna pamiątka po matce – pierścionek ze szmaragdem. który zostaje znaleziony w kieszeni Sophie. Bastian osądza ją bez wahania i nie reaguje. gdy Sophie traci pracę. Po pewnym czasie zaczyna mieć wątpliwości i postanawia jej pomóc. lecz Sophie zniknęła bez śladu…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gdyby nie ty

Autor: Monika Sawicka

Eliza przeżyła piekło. Nie pozwoli. żeby jej córkę spotkało to samo.

Eliza ma za sobą traumę. która zaważyła na całym jej życiu. Pokonała ciężką chorobę i przeszła piekło. o którym nikt nie wie. Wspomnienia są na tyle bolesne. że wolałaby zostawić je tylko dla siebie. Jednak kiedy jej córka chce rozpocząć życie u boku mężczyzny. w którym Eliza rozpoznaje swojego oprawcę. nie może milczeć. Będzie zmuszona do tego. aby zdradzić najgłębiej skrywany sekret i opowiedzieć o koszmarze. jaki przeżyła. 

W jaki sposób udało jej się wyrwać z piekła? Czy zdoła poradzić sobie z traumą? 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/138567/pdf

1:

:

Cena:piekny gracz pdf, socjologia giddens pdf, agnieszka jaros, zza grobu, inkorporacja psychologia, geomorfologia migoń pdf, żydzi w rosji, jak ze, kazusy prawo cywilne pdf, gramatyka historyczna, konstytucja wolności hayek, książki epub, mądrzy rodzice pdf, tylko ty pdf, w ułamku sekundy alex kava, król duch słowacki, smart city pdf…