ISBN

9788373778238: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/a-jesli-juz-jestes-w-niebie-przeslania-z-drugiej-strony-pozwalajace-doswiadczyc-nieba-na-ziemi-moorjani-anita-136169u

Cena:


Wszystko. co mamy

Autor: Golnaz Hashemzadeh Bonde

Iran. okres rewolucji.

Nahid poznaje Masooda w trakcie przyjęcia wydanego na jej cześć. Właśnie została przyjęta na studia medyczne. Jedna z siedmiu córek. duma rodziny. Oboje mają po 18 lat. On wierzy w wolność i jest przekonany. że należy zburzyć dawny ład. Dla Nahid walka o ideały jest jak dziecinny. naiwny sen. Rewolucja spada na nich niczym gwiezdny deszcz.

Masood wciąga Nahid w szeregi tajnej grupy podobnych do nich młodych ludzi. Roznoszą po mieście ulotki z rewolucyjnymi hasłami. Wiedzą. że ryzykują. ale to. co robią jest tak ekscytujące. tak przerażające. tak wciągające. Są przecież młodzi. są nieśmiertelni.

Wkrótce okazuje się. że za udział w przewrocie zapłacą o wiele wyższą cenę. niż mogli przypuszczać. Dramatyczne wydarzenia tamtych dni położą się mrocznym

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:sprawdziany matematyka, lot 202 pdf, opętanie helen hardt, logistyczna obsługa klienta literatura, etyka lekarska brzeziński pdf, kampanie wyborcze, arma 2 poradnik, jak śpią małe sowy, mitologia kubiak, arabska corka, guardians of ember poradnik, ćwiczenia z mikrobiologii ogólnej różalski pdf, po co mi chłopak, tadeusz lewowicki, genetycy pdf, bylam kochanka arabskich szejkow, stellaris drzewko technologii, aneta jadowska książki, budownictwo drogowe w zarysie pdf…