Wybrane polityki publiczne Unii Europejskiej

Autor: Jan Wiktor Tkaczyński

Ciągle wiemy o Unii Europejskiej za mało. Mimo że stale dowiadujemy się o niej czegoś nowego. to polityki unijne pozostają na pewno tym zagadnieniem. o którym trudno byłoby powiedzieć. że przyciąga uwagę szerokiej opinii publicznej. Tymczasem to właśnie od nich zależy. jak będzie wyglądało nasze ”tutaj” − i bynajmniej nie tylko ”teraz”.

Przedmiotowe. wspólne opracowanie obejmuje najważniejsze polityki Unii Europejskiej:

  • budżetową
  • regionalną
  • innowacyjną oraz koncepcję inteligentnej specjalizacji
  • Wspólną Politykę Rolną
  • energetyczną
  • Wspólną Politykę Zagraniczną i Bezpieczeństwa
  • ochrony środowiska oraz konsumentów.

W niniejszej analizie nie tylko wzięto

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 13


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:heroes v poradnik, drugi wiek maszyny, czesc humanistyczna egzamin gimnazjalny, smakosz piwa, ryszard terlecki wiek, przemoc emocjonalna w związku, szkapa co to, wielki następca. niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza kim dzong una, dominik rutkowski, kultura szkoły, houellebecq serotonina, dynastia tudorów książka, monika wojnowska, charakterystyka epoki oświecenia, serce ciemności, supererogacja, adam rosiński…