Książęta wolą blondynki

Autor: Loretta Chase

Lady Clara Fairfax ma już serdecznie dość zalotników. Z uporem odrzuca oświadczyny dżentelmenów. którzy nie widzą w niej niczego poza urodą. w istocie zapierającą dech. Przekonana. że potrafi być kimś więcej niż jedynie ozdobą salonu. poświęca się pracy charytatywnej. Chcąc pomóc jednemu z podopiecznych. zwraca się o pomoc do ponurego. przystojnego i niezmiernie irytującego prawnika. Olivera Radforda.

W życiu Radforda nie wszystko biegnie według założonego planu. Niespodziewanie został następcą do tytułu księcia. Jasnowłosa. modnie ubrana piękność. mimo iż niepozbawiona rozumu. również do tego planu nie należy. jednak bez trudu udaje jej się opętać na wskroś logiczny umysł Olivera. A gdy w oddali zaczną bić weselne dzwony. nie pozostanie mu nic innego.

59: https://woblink.com/ebook/mity-zarzadzania-stefan-stern-cary-cooper-137501u

Cena: Cary Cooper


Ty i ja dwa różne światy

Autor: Elżbieta Kosobucka

Ty i ja dwa różne światy jest opowieścią o związku dwojga młodych ludzi. w którym pragnienie dawania miłości prowadzi do przekraczania własnych ograniczeń. w którym słowa mają znaczenie. a miłości należy się uczyć. Prosta historia serca. gdzie miłość pokonuje wszelkie przeszkody. bo ona jest najpotężniejszą zwierzchnością. Nie złość. nie gniew. nie egoizm. nie ty dla mnie. ale ja dla ciebie…

Ona. śliczna i uzdolniona studentka ASP z ideałami. marzeniami oraz głęboko zakorzenionym czynieniem dobra. Z raną zadaną w serce przez napaść na delikatną nastolatkę. gdy ciepło lipcowego wieczoru roztaczało przed nią swoje uroki. Nosząca w duszy pragnienie miłości do chłopaka. z którym od dziecka spędzała wakacje. Tego lata. przed podjęciem wiążącej decyzji o wyjeździe

59: https://woblink.com/ebook/historia-psychologii-w-europie-srodkowej-cezary-domanski-138304u

Cena:


ISBN

9788380534513: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ostroznie-z-miloscia-samantha-young-ewa-gorczynska-135623u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137500/epub

1: Autor

:

Cena:


Łacińska wyspa

Autor: Bogumił Luft

Opowieść o losie Rumunii. jej kulturze i tożsamości – głosami władców. polityków. duchownych. artystów. dysydentów. obserwatorów tego kraju. a także „zwykłych” ludzi. którzy także tej historii doświadczają i ją współtworzą.Książka ta ma pomóc odkrywać Rumunię. kraj w swej istocie jednak nieznany. Przyglądając się historii Rumunii w XX wieku. można zauważyć. że jej doświadczenia – zarówno sukcesy. jak i upadki – przeżywane są wyjątkowo intensywnie. jakby wyeskalowane ponad miarę. do której przywykliśmy my. patrzący na XX wiek z polskiej perspektywy. a zarazem – pełne niejednoznaczności. Otwiera to nowe perspektywy postrzeganiu. co tej części Europy wyrządziły nazizm i komunizm. a także – jak rumuńskie państwo i społeczeństwo współuczestniczyło w tych procesach.

12.9: https://woblink.com/ebook/rozdroze-mysli-w-slowach-i-obrazach-tom-ii-szul-mazepus-irena-138387u

Cena:najdłuższa podróż książka pdf, ewangelia jana komentarz, piotr górski kruk, pudełko z marzeniami pdf, wielkie pytania psychologii, rise of the tomb raider podtopione archiwa, republika nieustanne tango, alfabet koreański, stawonogi pdf, chłopiec dziewczynka, religja, czarny kot edgar allan poe, magia olewania, jerzy ząbkowicz, opakowania transportowe, elżbieta weiss…