Wojna i pokój. Tom 1

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Pobudka. Kościele!

Autor: Jarosław Makowski

Makowski szczególny nacisk kładzie na kwestie społeczne. które papież często porusza: spór o klimat. troskę o ubogich. otwarcie Kościoła na świat współczesny czy przyjmowanie uchodźców. Dla Jarosława Makowskiego papież Franciszek to człowiek. który autentycznie chce zmienić swój Kościół. To kapłan. który nim zacznie wymagać od innych. wpierw wymaga od siebie. To biskup. który jest… antyklerykałem.

Na kolejnych kartach książki „Pobudka. Kościele!” poznajemy Franciszka-kaznodzieję. który porzuca kościelną nowomowę na rzecz prostych i autentycznych opowieści. Zdaniem Makowskiego prawdziwa rewolucja papieża Franciszka dokonuje się w sferze języka.

Książka Makowskiego przybliża nowy sposób myślenia. który wraz z Franciszkiem pojawił się w Kościele katolickim oraz śmiały styl przyw

19.9: https://woblink.com/ebook/zespol-8-fundusze-rezerwy-i-wynik-finansowy-po-zmianach-izabela-motowilczuk-jan-charytoniuk-134445u

Cena: Jan Charytoniuk


Korona na zawsze

Autor: Geneva Lee

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się. że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra. wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany. które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów. z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie. że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę. żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee –

:

Cena:


Medycyna stylu życia

Autor: Artur Mamcarz

Pierwsza w Polsce publikacja na temat medycyny stylu życia napisana na podstawie najnowszych badań EBM. Zawiera rzetelne informacje na temat zdrowego stylu życia i skutecznego zalecania go pacjentom. Pokazuje jego wpływ na terapię i prewencję chorób cywilizacyjnych. co w wielu przypadkach jest skuteczniejsze niż leczenie farmakologiczne. Książka podzielona została na części. które obejmują wszystkie filary zdrowia. Skierowana jest zarówno do lekarzy. specjalistów zdrowia publicznego. dietetyków. fizjoterapeutów. jak i fanów zdrowego stylu życia.

W naszym kraju stopniowo rozpowszechnia się przekonanie. że styl życia jest główną determinantą stanu zdrowia. Dlatego z wielką ciekawością przeczytałem monografię zatytułowaną „Medycyna stylu życia”.

39.9: https://woblink.com/ebook/ortoreksja-zdrowe-odzywianie-rozsadek-czy-juz-obsesja-renee-mcgregor-135079u

Cena:


Wojna i pokój. Tom 8

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:


Mury

Autor: Hollie Overton

CZY ZABIŁBYŚ. BY RATOWAĆ SWOJĄ RODZINĘ?

Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker. ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie. dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca.

Kiedy poznaje Lance’a Dobsona. wierzy. że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak. że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu.

Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila. zastanawia się. czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów. z którymi pracowała.

Teraz musi zdecydować. czy zaryzykuje wszystko. by chronić rodzinę.

Czy dysponuje środkami. które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?

MURY to trzymająca w napięciu powieść napisana przez autorkę światowego bestsellera LALECZKA.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788381470018: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-cesarza-sylwia-bachleda-134787u

Cena:nie ma kto pisać do pułkownika, dusza człowiek, nero sarah brianne chomikuj, biblioteki internetowe, audiobook w pustyni iw puszczy za darmo, historia administracji pdf, hausfrau, 126p tuning, paula marshall, nienagannie, na saksy, waldemar nawrocki, mieso z domowego pustorozca, toksykologia książka, iwona chrzanowska pedagogika specjalna pdf, jenn mckinlay, chwalba…