ISBN

9788375515503: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/zakazane-przyjemnosci-elizabeth-hoyt-32291u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32273/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788307034270: Wydawnictwo

Format

37.2: https://woblink.com/ebook/manipulacje-i-tajemnice-zagadki-poznej-biografii-stefana-zeromskiego-zdzislaw-jerzy-adamczyk-32451u

Cena:


Infamia. Studium prawno-społeczne

Autor: Bronisław Łoziński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Infamia albo „bezecność.“ Każdy miał prawo do czci. ale kto dopuścił się czynu zagrożonego utratą honoru. tracił ją i nazywany był „bezecnym.“ inaczej „infamisem.“ Infamja pociągała za sobą ograniczenie w używaniu praw cywilnych i wywołanie z kraju (banicja). Tak prawo ziemskie polskie. jak prawo miejskie z Niemiec przyjęte. wyliczało kategorie rozmaitych czynów. które pociągały za sobą „bezecność.“ Do czynów tych należało nieposłuszeństwo względem wyroków sądowych. przechowywanie złodziei. oszczerstwo po raz 4-y zapozwane itd. W pojęciach dzisiejszych wywołuje oburzenie. że do czynów „bezecnych

12: https://woblink.com/ebook/mistycy-asceci-i-swieci-indyjscy-joachim-lelewel-jan-campbell-oman-32325u

Cena: Jan Campbell Oman


Farmakologia

Autor: Ryszard Korbut

II wydanie tego nowoczesnego. oryginalnego podręcznika do nauki farmakologii. Uwzględniono w nim najbardziej aktualne informacje o działaniu leków. ich użyteczności i bezpieczeństwie stosowania. niezbędne przy podejmowaniu skutecznych decyzji terapeutycznych. Książka jest napisana bardzo przystępnie – nawet skomplikowane mechanizmy działania leków są omówione jasno i klarownie. Publikacja spełnia wymagania kształcenia na kierunku lekarskim. Podręcznik został napisany z myślą o studentach medycyny. Będzie jednak również cenną pomocą dydaktyczną dla studentów innych kierunków medycznych oraz lekarzy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 169wojownik słońca, singles 2 triple trouble, jak ze, piekara płomień i krzyż tom 3, ulozenie ciala krzyzowka, pamięć kulturowa, koontz oczy ciemności, model parametryczny, chaima rumkowskiego, magiczne wrota.pl, dieta seniora, marlena wilbik, ginekologia książka, jarosław kaczyński życie prywatne, oczyszczalnia hydrofitowa, 365 dni ebook, przestrzeń zewnętrzna strażnik chomikuj, magia kąsa pdf, w pamiętniku zofii bobrówny książka, katy evans potentat pdf, rozdroże dróg…