Ostatnia obsesja Natalii

Autor: Ewa Madeyska

Trzeci tom trylogii „Ostatnie”

Natalia Nancewicz. nauczycielka kreatywnego pisania. autorka Ostatniego portretu Melanii i Ostatniego romansu Kornelii. marzy o komercyjnym sukcesie. Pewnego dnia otrzymuje zaskakującą propozycję od poczytnego pisarza Doriana Habdanka. Wkrótce okaże się. że oboje skrywają kilka zawodowych i życiowych tajemnic. Kolejne zwroty akcji zaś ujawnią skomplikowane sieci powiązań między bohaterami i zdemaskują ich sekrety.

Tak jak w poprzednich tomach cyklu „Ostatnie” i w tym ważną rolę odgrywa literatura popularna i zabawa konwencjami. Tym razem autorka z przymrużeniem oka proponuje romans z elementami thrillera. Zaprasza też czytelników na kurs twórczego pisania.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 26.9


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:kilimandżaro hemingwaya krzyżówka, e-boki, typy zdan, żylińska neurodydaktyka, super espress, założenia metodologiczne, kolejne 365 dni pdf free, darmowe ebooki, new vegas solucja, polska średniowiecze, sposób na elfa audiobook chomikuj, meghan march szczęście diabła pdf, ryszard bartkowiak, formy pracy operacyjnej, przygody odyseusza pdf, książka piątka o macierewiczu, łukasz gołębiewski, historia muzyki książka…