ISBN

9788395303005: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Cudouszek

Autor: Mira Bartok

Zapraszamy wszystkich do magicznego świata Cudouszka!

Wzruszająca historia o osieroconym pół lisie. pół człowieku. który z pomocą przyjaciół ucieka z sierocińca prowadzonego przez okrutną pannę Carbunkle. Aby odnaleźć swoje korzenie. trafia do Wielkiego Białego Miasta. gdzie poznaje wiele barwnych postaci. doświadcza zarówno okrucieństwa. jak i życzliwości. i poddawany jest kolejnym próbom. na szczęście wkrótce odkrywa swój niezwykły talent.

Mira Bartók stworzyła urzekającą opowieść o przyjaźni. harcie ducha i wytrwałości.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


ISBN

9788381194877: Wydawnictwo

Format

3.9: https://woblink.com/ebook/pale-paryz-bruno-jasienski-juliusz-kaden-bandrowski-139848u

Cena: Juliusz Kaden-Bandrowski


Praktyka zarządzania

Autor: Peter F. Drucker

„Jeżeli chcesz przeczytać tylko jedną książkę o zarządzaniu – powtarza swoim ludziom prezes jednego z największych banków świata – to przeczytaj Praktykę zarządzania”.

Książka Praktyka zarządzania to pierwsze spojrzenie na sztukę zarządzania oraz przedsiębiorstwo jako na całość. To pierwszy opis zarządzania jako oddzielnej funkcji i specyficznej pracy oraz roli menedżera jako przedmiotu odrębnej od innych odpowiedzialności. Pokazuje przedsiębiorstwo w trzech wymiarach:

po pierwsze jako „biznes”. czyli instytucję. która istnieje po to. by produkować wyniki ekonomiczne poza sobą samą. czyli na rynku i dla klienta;

po drugie jako „organizację”. opartą na składniku ludzkim i mającą charakter społeczny. taką. która zatru

34.9: https://woblink.com/ebook/cztery-obsesje-wyjatkowego-szefa-patrick-lencioni-139440u

Cena:


:

:

Cena:makó, grona gniewu, garlicki prawo konstytucyjne, przemysław radziszewski, marek wojnar, transport kolejowy towarowy, anna zbiegień-turzańska, historia sportu, górna małgorzata nie ma jak w przedszkolu, brian tracy sprzedaż, biografie odtajnione pdf, kazusy prawo cywilne pdf, fusion 360 po polsku, jeden milion, mózg a zachowanie, człowiek który pokochał yngvego, książki magazyn do czytania pdf, promieniotworczosc naturalna, talizman stephen king, dukaj imperium chmur, nowa tożsamość pdf, drozda pora umierać, matematyka pdf…