Strategia państwa teoria państwa aktywnego wobec sił spontanicznych

Autor: Wojtek Lamentowicz

Książka ta jest intelektualnym zaproszeniem do takiego myślenia i takiego rozumienia naszych szans związanych z państwem aktywnym. które może wykonywać swe funkcje adaptacyjne. regulacyjne i – last but not least – innowacyjne. Jestem świadom. że łatwiej jest mówić. lecz trudniej jest coś sensownego i ważnego powiedzieć. Jeśli po lekturze ktoś z moich PT Czytelników przyzna. że coś nowego usłyszał lub zrozumiał będzie to znaczyło. że udało mi się coś powiedzieć. Wiele zawdzięczam literaturze politologicznej. wojskowej i nauce o stosunkach międzynarodowych. a także naukom ekonomicznym i socjologii. Znacznie mniej tradycyjnej. prawniczej teorii państwa. Zapewne jest tak. dlatego. że szukałem myśli pobud

34.65: https://woblink.com/ebook/public-procurement-as-a-tool-of-state-building-in-post-conflict-situations-the-case-of-afghanistan-ewa-suwara-133424u

Cena:


Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

Autor: Bożena Przyjemska

Choroby nowotworowe są bardzo powszechne jednak mamy ograniczoną wiedzę o ich leczeniu. a nawet profilaktyce. Przyczynę może stanowić przemysł farmaceutyczny. który nie czerpie profitów z naturalnych terapii. Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka. Dowiesz się. które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Poznasz siłę działania ziół. przypraw i grzybów na Twój organizm. W książce znajdziesz również diety lecznicze dr. Budwiga i dr. Maxa Gersona. które są wskazane zarówno dla osób. u których pojawił się nowotwór. jak też i dla tych. którzy mają go w formie uśpionej. Poznasz wiele metod detoksykacji organizmu. oczyścisz wątrobę. nerki i układ krwionośny. Znajdziesz dokładny opis terapii antyrakowych sodą. witamin

35.99: https://woblink.com/ebook/wieden-1683-johannes-sachslehner-136782u

Cena:


:

:

Cena:kultura w ujęciu socjologicznym, teoria postkolonialna, szkoła platońska, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, tittenbrun, wyszłam, miłka raulin pochodzenie, fiszki historia, kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, przywry digeniczne, psychologia kwantowa pdf, pola figur płaskich zadania, metodologia badań pedagogicznych pdf, patrz mi w oczy…