ISBN

9788361173953: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/smartfon-rowniez-dla-seniora-marek-smyczek-krzysztof-kula-daniel-pliszka-32074u

Cena: Krzysztof Kula


Le Speronare

Autor: Alexandre Dumas

« Le soir même de notre arrivée à Naples. nous courûmes sur le port. Jadin et moi. pour nous informer si par hasard quelque bâtiment. soit à vapeur. soit à voiles. ne partait pas le lendemain pour la Sicile. Comme il n’est pas dans les habitudes ordinaires des voyageurs d’aller à Naples pour y rester quelques heures seulement. disons un mot des circonstances qui nous forçaient de hâter notre départ…»

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Al Bekri o Polakach i ich sąsiadach. Lista władców Polaków według literatury niemieckiej

Autor: Władysław Łebiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Abu ‚Abd Allah al-Bakri. w polskiej literaturze często jako Al Bekri (ur. ok. 1014 w Huelva. zm. 1094) – hiszpańsko-arabski geograf. historyk i filolog. W swej Księdze dróg i królestw zawarł kompilację z opisów krajów Słowian. w tym kraju M’ško (identyfikowanego z Polską Mieszka I). oparty na relacji Ibrahima ibn Jakuba i dziełach Al-Masudiego. (z Wikipedii). Niniejsza publikacja zawiera dwa opracowania dotyczące relacji Al Bakriego pióra Władysław Łebiński. Franciszek Piekosińskiego. Dodatkowo na końcu książeczki umieszczono spis władców Polski opracowany przez Niemc

8: https://woblink.com/ebook/liliowa-dolina-tomasz-a-kempis-32109u

Cena:


L’Affaire Lerouge

Autor: Émile Gaboriau

Célestine Lerouge. veuve. est retrouvée égorgée avec une sauvagerie effroyable. Tous les indices conduisent à un jeune homme de bonne famille. Mais quelle est la vérité? «L’affaire Lerouge» est le premier roman « judiciaire » français. Son auteur. Émile Gaboriau. crée une intrigue policière où se mêlent la construction astucieuse et l’histoire amoureuse.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Niedopowiedziane

Autor: Jarosław Prusiński

Kolejny. doskonały zbiór opowiadań spod ręki Jarosława Prusińskiego. Różnorodne. barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny. czasem żartobliwy sposób. Doskonała lektura na kilka popołudniowych posiedzeń przy kawie. Równie smakowita jak kawałek tortu. za to mniej tucząca.

Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze. mniej ocenzurowane. co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna. w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana. Najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To jest po prostu dobre!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Improwizator

Autor: Hans Christian Andersen

Oto książka dla romantyków! Słodko-gorzka. Pełna smaków i zapachów Italii. Niezwykła.

Historia młodego chłopca. który w wyniku tragicznych okoliczności dostaje się pod opiekę rodziny Borghese. Ma talent – potrafi tworzyć poezję na zadany temat. w dodatku ma piękny głos. Chce zostać tytułowym improwizatorem. Wrażliwy i czuły usiłuje spełnić oczekiwania swoich protektorów. ale im lepiej jest wykształcony. tym bardziej jego pozycja go uwiera. A wrażliwość kieruje go na ścieżki nieoczywistych miłości…

Improwizator pełen jest niezwykle malarskich opisów Włoch XIX wieku. Andersen miał ogromny talent do opisywania kolorów. zapachów. smaków. Jego Rzym. Neapol. Wenecja tętnią życiem. Wraz z bohaterami spacerujemy po placu del Poppo. Koloseum. moście Świętego Anioła. wchodz

44: https://woblink.com/ebook/pranie-mozgu-sally-satel-scott-o-lilienfeld-32091u

Cena: Scott O. Lilienfeld


Zjawiska mistyczne i ich tłumaczenia

Autor: Józef Teodorowicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Zjawiska mistyczne obejmują m.in.: zjawisko niejedzenia (inedii). bilokacji. stygmatyzacji. wizji plastycznych pojawiających się jakby to były zjawiska realne. Rozumienia i mówienia w językach obcych. których dana osoba nigdy się nie uczyła. ani nawet pośrednio nie miała z nimi kontaktu. poznawanie stanów duszy obcych osób i przepowiadanie wydarzeń. jakkolwiek one nie tkwią w przyczynach naturalnych. ale zależą od wolnego wyboru człowieka itp. Autor w sposób drobiazgowy zajmuje się się analizą zjawisk mistycznych jakich doznawała. bądź jakie występowały w jej obecności. u niemieckiej mistyczki Teresy Neumann. Książka jest

:

Cena:


Paryski skandal

Autor: Amanda Cinelli

Cały Paryż obiega sensacyjna wiadomość. że znany w świecie mody włoski milioner Rigo Marchesi ma z aktorką Nicole Duvalle nieślubne dziecko. którego nie uznaje. Ten fakt psuje mu opinię. a co za tym idzie – zagraża interesom. Rigo jest pewien. że dziecko nie jest jego. ale musi jak najszybciej ratować swój wizerunek. Na potrzeby mediów wymyśla romantyczną historię. która ma się zakończyć ślubem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99achim godej, metody oceny efektywności projektów inwestycyjnych, streszczenie lektury krzyżówka, deus ex gry, apokalipsa jana, czarownica camilla lackberg pdf, biologiczne mechanizmy zachowania, imie awdiejewa, davidem icke, oczyszczalnia hydrofitowa, lingua latina medicinalis, kobieta z jajami, fragmenty statku kosmicznego gta 5, spełniony, o północy w czarnobylu pdf, scrooge opowieść wigilijna, zawodnosc rynku, roger lancelyn green, programowanie dla początkujących pdf, przygody kajtusia, dobre rady gazeta, słowiański rodowód, witaj karolciu streszczenie…