Prawo rzymskie

Autor: Wojciech Dajczak

Znany i ceniony. a także nowoczesny i przystępny podręcznik akademicki do prawa rzymskiego. podstawowa lektura dla studentów prawa. europeistyki. historii. kulturoznawstwa. administracji i dla aplikantów prawniczych oraz wszystkich osób interesujących się dziejami starożytnego Rzymu.

Prawo rzymskie jest fundamentem naszej kultury prawnej. bez jego zrozumienia nie jest możliwe funkcjonowanie w dzisiejszym systemie prawnym. a więc i w naszej rzeczywistości. Autorzy ukazują je w kontekście rozwoju europejskiego prawa prywatnego. Omawiają m.in. wartości i zasady prawa prywatnego na przykładzie unormowań rzymskich oraz tradycji romanistycznej od średniowiecza po współczesność. metodę jurystów rzymskich jako podstawę zrozumienia nowoczesnego dyskursu prawniczego. instytucje i modele dogma

:

Cena:


ISBN

9788366134256: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wbrew-grawitacji-julie-johnson-128515u

Cena:


https://woblink.com/ebook/modlitwy-wiecznego-poniedzialku-michal-ziolo-128799u

https://woblink.com/product-publication/download/128799/epub: 1

:

Cena:kolorowy szalik pdf, kekusz pl, szef who kim jest, stanisław gołąb, język angielski powtórka przed egzaminem gimnazjalnym, krótka historia psychologii, zamknij oczy szustak, robert barkowski, spowiedniczka, biochemia książka, kroński, autorzy starego i nowego testamentu, przedsiębiorstwo definicja ekonomiczna, marek wojnar, strony z ebookami, psychomanipulacje, erotyczne audiobooki…