Krucjata dzieci

Autor: Tullio Avoledo

Mediolanowi grozi nowa zagłada atomowa. a dzieci znowu przygotowują wyprawę krzyżową. Czy mają szansę. czy też – jak poprzednio – religijni fanatycy prowadzą ich na bezsensowną śmierć? Czy prawdziwymi potworami są mutanty. które zajęły ruiny Mediolanu. czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam. gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu. i po czyjej jest On stronie?

Znany i ceniony w rodzinnych Włoszech powieściopisarz powraca do naszego uniwersum. by wyznaczyć w nim nowy poziom odniesienia. Jeśli istnieje w Uniwersum Metro 2033 autor. którego nie zawahałbym się nazwać prawdziwym mistrzem. to jest nim Tullio Avoledo. Potrafi być twardy. a nawet okrutny. ale umie też wzruszyć do łez – wie. jak poruszyć czułe struny duszy. I robi to od samego początku.

Dmitry

59: https://woblink.com/ebook/wstep-do-informatyki-jacek-lembas-rafal-kawa-31922u

Cena: Rafał Kawa


Mroczne zakamarki

Autor: Kara Thomas

W Fayette. prowincjonalnym miasteczku w Pensylwanii. na każdym kroku czają się ponure tajemnice. Tessa. która wyjechała stąd w dzieciństwie. cały czas starała się nie myśleć o tym. co wydarzyło się tamtej letniej nocy. Tak mroczne przeżycia mogą zostawić w pamięci niezatarty ślad. jeśli tylko im się na to pozwoli.

Callie. jej przyjaciółka. została w Fayette. Przeprowadziła się do innego domu. więc nie musi codziennie patrzeć na te same ściany. ale Callie zawsze była tą silniejszą. Dlatego potrafi stawiać czoła demonom i ma nadzieję. że pewnego dnia znikną na dobre. jeśli będzie ostro imprezowała.

Jako dziewczynka Tessa nigdy nie rozmawiała ze swoją przyjaciółką o tym. co wtedy widziały. Nie przed procesem. w którym obie zeznawały. Ani tym bardziej potem. Po procesie C

30.53: https://woblink.com/ebook/diavolina-gyorgy-spiro-31937u

Cena:


Edukacja pacjentów w pielęgniarstwie diabetologicznym

Autor: Alicja Szewczyk

Ten praktyczny przewodnik zawiera przykłady konspektów. w których uwzględniono poszczególne etapy edukacji pacjenta z cukrzycą typu 1 i typu 2 oraz pacjentek z cukrzycą przedciążową i cukrzycą ciążową. Omówiono w nim teoretyczne założenia i praktyczne zastosowanie konspektu edukacji diabetologicznej. Szczególną uwagę zwrócono na planowanie procesu nauki. uwzględniono również wykorzystanie nowoczesnych elementów edukacji diabetologicznej. takich jak technologie informacyjne i telemedycyna.

Autorzy publikacji – specjaliści w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego – podkreślają udział pielęgniarki i położnej w przygotowaniu osoby z cukrzycą do samoopieki i samokontroli oraz wskazują na zalety planowania edukacji diabetologiczn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99opowiadania lavendy, stażystka alicja sinicka pdf, psychologia rozwoju czlowieka, krystyna lisiecka, wizerunek kobiety, tomek na czarnym lądzie pdf, train fever poradnik, mapa gta 5 online, postępowanie cywilne podręcznik, czytadła, kobiety z dubaju, ekg pdf, mudzahedini, karolina zmitrowicz, wychowanie sexualne…