Duchy przeszłości

Autor: Józefa Murawska

Kiedy wracającemu do domu Maksowi Nowakowi psuje się samochód. mężczyzna trafia w dziwne miejsce. zamieszkiwane nie tylko przez ludzi. ale i… tajemniczego ducha niejakiej Madame Lili. Tymczasem żona Maksa. Izabela. wyrusza na jego poszukiwania i przypadkiem wpada na ślad nieuchwytnego mordercy. Stworzony przez nią doskonały portret pamięciowy po latach odegra swoją rolę. a demony przeszłości powrócą. zakłócając spokojne i szczęśliwe życie obojga małżonków.

Kim jest tajemnicza Madame Lili? Czy uda się schwytać seryjnego mordercę? W jaki sposób z całą sprawą związany jest Leonardo da Vinci? W tej powieści rzeczywistość ma więcej niż jeden wymiar. a to. co wydawało się snem na jawie. staje się rzeczywistością.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena:


Odrobina blasku

Autor: Shari L. Tapscott

Kolejny tom serii pełnej blasku!

Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną cheerleaderką. a teraz jest… właśnie. kim? Brak planów na najbliższą przyszłość trochę ją przeraża.

Dziewczyna postanawia jednak korzystać z pogody i cieszyć się wakacjami. które spędza u swojej ciotki. Zwłaszcza że w oko wpadł jej Zeke. przystojny artysta. który ma swój własny stragan na letnim targu. Aby mu się przypodobać. kłamie. że też ma zdolności manualne. Podobno jest niesamowita w wytwarzaniu mydła!

Czy Riley zdąży z nauką nowej umiejętności. aby wystawić się na stoisku obok Zeke’a? Może uda jej się przekonać chłopaka. że robi to całe życie. Przecież takie drobne kłamstwo. nie powinno zaszk

29.9: https://woblink.com/ebook/korona-na-zawsze-geneva-lee-134794u

Cena:


Rymowane krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 71 krzyżówek. do których polecenia napisane są w formie rymowanki. W drugiej części stopień trudności jest większy. gdyż zadaniem dziecka jest dokończenie zdania takim rymem. aby pasował do krzyżówki. Takie zgadywanki można także przeprowadzać w formie zabawy z większą grupą dzieci w szkole lub przedszkolu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10pieśń o rolandzie autor, zle spojrzenie, włam się do mózgu epub, podstawy pielęgniarstwa ślusarska pdf, kondrad mazowiecki, żona jagiełły, emka wydawnictwo, quo vadis audiobook download, planeta kaukaz, saudyjka, fiszki niemiecki pdf, traktat o szczęściu, książka macierewicz, oszczędzać leksykon…