ISBN

9788381373760: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:


Spadek

Autor: Beata Dmowska

Zdrada małżeńska to banał… o ile przydarza się innym.

Kiedy Natalia odkrywa zdradę męża. najpierw próbuje uratować związek. szybko jednak dochodzi do wniosku. że nie warto. Z dnia na dzień podejmuje decyzję o przeprowadzce na wieś. W domu odziedziczonym po dziadkach. wśród życzliwych ludzi. pragnie odzyskać wewnętrzną równowagę. Na początku rzeczywiście jest miło. ale atmosfera wokół niej gęstnieje z dnia na dzień. Przebite opony można potraktować tylko jako ostrzeżenie. ale kolejne wydarzenia to już jawna groźba. Komuś tak bardzo zależy. by Natalia wróciła do miasta. że posunął się nawet do morderstwa.

Na jaw wychodzi coraz więcej rodzinnych sekretów. nie zawsze przyjemnych. Wydaje się. że Natalia oprócz domu dostała w spadku pokaźną listę kłopotów i trudnych spraw do załatwi

:

Cena:


Joseph Conrad i narodziny globalnego świata

Autor: Jasanoff Maya

Arcydzieło. Jedna z najważniejszych książek na temat kolonializmu. jakie powstały w naszych czasach. 

William Dalrymple. „The Guardian” 

Najlepsza książka 2017 „New York Timesa” 

Joseph Conrad i narodziny globalnego świata łączy w sobie historię. biografię i relację z podróży. Maya Jasanoff. jedna z najlepiej zapowiadających się historyczek młodego pokolenia. podąża śladami Conrada i historii z jego czterech największych dzieł: Tajnego agenta. Lorda Jima. Jądra ciemności i Nostromo. W wizjonerskim stylu zgłębia życie i czasy Conrada. ukazując dwie burzliwe epoki globalizacji – współczesną i tę z przełomu XIX i XX wieku. 

Joseph Conrad urodził się w Berdyczowie. w zaborze rosyjskim. w 1857 roku jako Józef Teodor Konrad Korzeni

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Cudowne Boże Narodzenie i inne świąteczne opowieści

Autor: Louisa May Alcott

Świąteczne opowieści o przyjemności czynienia dobra.

Pełne ciepła i miłości świąteczne opowiadania amerykańskiej pisarki Louisy May Alcott – pionierki literatury kobieciej i powieści dla dziewcząt – to zabawne i poruszające historie. które urzekają swoją prostotą i uczą ponadczasowych wartości.

Losy biednej rodziny. samotnej babci czy dziewczyny z sierocińca pokazują. że prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia objawia się w postaci dobroczynności. a niesienie pomocy tym. którzy jej potrzebują. jest najcudowniejszym przeżyciem na świecie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 24


Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

Cena:


ISBN

9788377738528: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:na starość interpretacja, graveyard keeper science, hołówka, już mnie nie oszukasz pdf, czwarty k, chyłka kolejność, trylogia wszystkich dusz, dary anioła 2 pdf, subkultura więzienna, zbiorowiska roślinne w polsce, narodziny obłędu online, radio zet sensacje 20 wieku, aleksander mackiewicz aktor, paweł łuków, papierowe duchy, kolorowanka brzydkie kaczątko, izabella wentz blog, tora pdf, interpretacja ekg, resortowe dziecko, efekt domina kulczyk, controlling i zarządzanie, socjologia anthony giddens pdf…