Druga ręka

Autor: Bonowicz Wojciech

„Druga ręka” to w pewnym sensie książka jubileuszowa. z wyraźnymi odniesieniami do okrągłej rocznicy 50.urodzin; częściowo książka autotematyczna. Utwory będące ukłonem w stronę amerykańskich obiektywistów (wiersze ‚społeczne’. będące zapisem pewnych scen czy sytuacji) sąsiadują tu z tekstami zainspirowanymi przez czeskich surrealistów. Poeta nie wstydzi się pokazać. ile komu zawdzięcza; stąd tytuł tomu. A jednocześnie każe myśleć o drugiej ręce każdego poety – tej. która nie pisze…

Ciekawią mnie wiersze. które operują stosunkowo prostymi środkami. posługują się prostym rysunkiem. a intrygują i wprowadzają czytelników w stan lekkiej dezorientacji. Mam nadzieję. że wiersze z ‚Drugiej ręki’ takie są.

Wydawnictwo: a5

Cena: 19.9


ISBN

9788366134324: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-odkwaszanie-hermann-straubinger-135147u

Cena:


Moja siostra

Autor: Michelle Adams

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali.

Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali.

Przez całe życie Irini myślała. że została oddana. bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza?

Dwie siostry.

Dwa różne losy.

Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.

Michelle Adams urodziła się w Anglii. obecnie mieszka na Cyprze. gdzie pracuje jako naukowiec. W wieku zaledwie dziewięciu lat przeczytała jedną z powieści Stephena Kinga i natychmiast się od nich uzależniła. Moja siostra to jej debiut literacki.

Wspaniała. wciągająca i ekscytująca książka – w dodatku oryginalnie i pięknie napisana. Zachwyca!

Gillian McAllister. autorka Everything but the truth

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9minecraft wypadek, rysunek lata, śmierć samobójcza, pomroki pdf, ludzie krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, makbet ebook, damy i huzary fredro, stanisław milewski, ronja córka zbójnika audiobook, bartosz jabłoński, podstawy elektrotechniki bolkowski pdf, vat na ebooki, zdradziecka królowa pdf, geriatria pdf, matka joanna od aniołów pdf, bartosz liżewski, historia teatru pdf…