Programowanie strukturalne

Autor: Witold Malina

W połowie lat sześćdziesiątych rozwój sprzętu komputerowego oraz języków programowania umożliwił tworzenie bardziej złożonych programów. Różne podejścia do ich wytwarzania oraz szeroka dyskusja programistów doprowadziły do opracowania i sformułowania reguł programowania strukturalnego. Są one uniwersalne i aktualne do dziś oraz stanowią podstawową wiedzę dla wszystkich programistów.

Celem niniejszej książki jest przedstawienie wybranych metod programowania strukturalnego. tzn. takich. które prowadzą do poprawnej struktury. poprawy jakości oprogramowania oraz zwiększenia efektywności programistów. W pracy zwrócono uwagę na wpływ wielkości zadania na techniki programowania oraz czynniki wpływające na jakość programu. Problemy te

39: https://woblink.com/ebook/mobbing-w-miejscu-pracy-malgorzata-gamian-wilk-135845u

Cena:


Arktyczny brzask

Autor: Jakub Pawełek

Przymierze. sojusz ukuty w ogniu chińskiej inwazji na Rosję. przeżywa kryzys. Interesy poszczególnych krajów coraz częściej znajdują się na kursie kolizyjnym. Polacy po raz pierwszy zaczynają się zastanawiać. czy dziewięć lat temu podjęli dobrą decyzję.

 

Rosja. fundament Przymierza. zaczyna się chwiać w posadach. Syberia wraz z jej surowcami staje się jałową pustynią. zdewastowaną przez wycofujących się Chińczyków. Jedyną nadzieją na stabilizację i przetrwanie jest Północ. mroźna kraina nie tknięta jeszcze ludzką ręką. Jednak nie tylko Rosja marzy o Arktyce… 

Między mocarstwami wyrasta wyrasta trzecia siła. Harmonia. jedna z największych korporacji na świecie. właśnie wchodzi do gry.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


S.N.U.F.F.

Autor: Wiktor Pielewin

Bogactwo i przepych kontrastujący z biedą. Technologiczny postęp naprzeciw ciemnoty. Barbarzyństwo kontra ład. Przyczyny i powiązania istniejące w konfliktach rozgrywających się między odmiennymi krajami oraz ich kulturami.

S.N.U.F.F. to powieść analizująca niezgodę pomiędzy cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz. a nieokiełznanymi Orkami/Urkami zamieszkującymi w kraju Urkana. Pilot Damilola Karpov przygotowuje bestialskie filmiki bez cenzury określane jako S.N.U.F.F. Mają one zaspokoić potrzeby kultury Biznancjum. Ofiary są potrzebne. by stworzyć obraz obcego.

To prawdziwe oszałamiająca. bestsellerowa. postapokaliptyczna powieść. Zawiera wizjonerskie spojrzenie na zjawisko wojny i mediów.

Wiktor Pielewin jako topowy. rosyjs

:

Cena:niewidzialna transfuzja, o północy w czarnobylu, nowoczesne zasady odżywiania w praktyce, wiedźmin audiobook mp3, wielki gatsby książka pdf, mikroekonomia zadania, pan samochodzik i niesamowity dwór pdf, andaluzyjski przyjaciel, księżna zofia, chyłka tom 8, farmakologia książka pdf, gonciarz płacze, www.ibuk.pl, wenus i mars kępa, pilipiuk 2586 kroków, nosowska piosenki, adiobook, jego orgazm później pdf…