Kim jesteś. dokąd idziesz. człowieku

Autor: Grzegorz Lis

NOWATORSKIE DZIEŁO NAPISANE Z SUBTELNYM HUMOREM I DOZĄ DUCHOWOŚCI W NAJLEPSZYM WYMIARZE

Tematyką książki jest psychiczna strona życia człowieka i jego wiara. Autor porusza kwestie kościoła. religii i duchowości człowieka oraz wpływu kościoła i religii na życie ludzkie. W książce znajdą się też informacje o możliwościach fizycznego oddziaływania człowieka na psychikę. Poznamy istotę psychologicznego wpływu na życie. zdrowie i byt. Publikacja zawiera również analizę drogi ludzkiego życia pod sugestywnym wpływem całego społeczeństwa na jednostkę. a przede wszystkim kościoła. środowiska lekarskiego i ludzi będących u władzy.

Książka jest kierowana przede wszystkim do ludzi otwartych na wiedzę. poszukujących własnej. prawidłowej drogi życia

20.4: https://woblink.com/ebook/uwielbienie-i-dziekczynienie-jeff-cavins-anna-borowska-31474u

Cena:


W imię miłości

Autor: Louise Lee

Wskakuj na pokład W imię miłości! Louise Lee namiętnie podąża drogą Ostatniej prowokacji. Ostrzeżenie: może uruchamiać niemałe pokłady śmiechu.

Na emeryturze. teoretycznie rzecz biorąc. Florence Love ma już dawno za sobą lata świetności w branży londyńskiego świata detektywistycznego. tymczasem jej ostatnia akcja jest bardzo osobista.

Pewna sprawa jest wciąż niewyjaśniona. a Florence nie może sobie pozwolić na dekoncentrację. Nawet z powodu pewnego przystojnego Włocha i jego mafijnych kumpli…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99anatomia uległości pdf, małgorzata rogala zapłata chomikuj, katarzyna nowakowska skandal, publio kod promocyjny, filozoficzne teksty, hearts of iron 3 poradnik, niedola nibelungów, tadeusz pabjan, gra delta force, adhd książka, encyklopedia muzyki, libra wum, ugrupowania poetyckie dwudziestolecia międzywojennego, autocad 2004, ciemna materia i dinozaury, syzyfowe prace żeromski, danielle steel książki pdf, pani einstein chomikuj, lucy monroe, włam się do mózgu pdf download, marie kondo książka, małgorzata rogala ważka chomikuj…