ISBN

9788380875555: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


Tajemnicze życie oceanów

Autor: Robert Hofrichter

Morze jest niewyczerpanym źródłem opowieści! Jedna bardziej fascynująca od drugiej!

1 337 323 000 KILOMETRÓW SZEŚCIENNYCH

– tyle wody zawierają oceany. Gigantyczne akweny. które fascynują nie tylko artystów i poetów. ale przede wszystkim oceanografów i biologów. Robert Hofrichter jest jednym z nich.

Opisuje najciekawsze historie z mokrego świata. który otacza Ziemię. Poznajemy dziwny styl życia i osobliwe praktyki seksualne pod powierzchnią wody. spotykamy przyjazne rekiny i odurzone delfiny. dowiadujemy się o monstrualnych falach. potworach z głębin i o powstaniu życia na Ziemi. Książka tak ekscytująca jak nurkowanie w oceanie!

Sekrety oceanu.

Opowieści o potędze i pięknie oceanów.

Książka jak morze – zróżnicowana i ożywcza.

Z kolorowymi ilustracjami.

Robert Hofrichter – urodzony w 1957 roku austriacki biolog. obrońca przyrody. dziennikarz i fotograf natury. Jest autorem licznych dzieł. w tym słynnego na całym świecie leksykonu grzybów. Fascynującym podwodnym światem zainteresował się w już dzieciństwie. i to zainteresowanie nie opuszcza go przez 50 lat!

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Ich gwiazdy

Autor: Tessa Dare

Kiedy Alexandra Mountbatten traci pracę. podejmuje się iście niewykonalnego zadania: wychowania dwóch osieroconych rozpuszczonych dziewczynek na damy. Lecz dzieci wcale nie potrzebują dyscypliny.
Potrzebują miłości. Ale ta prosta prawda nie dociera do ich opiekuna. Chase’a Reynauda – dziedzica książęcego tytułu i wcielonego diabła w łóżku. Alexandra musi przemówić mu do serca… i nie stracić swego.
Jak każdy szanujący się libertyn Chase ma tylko jedną zasadę: żadnych związków. Kiedy uparta guwernantka zaczyna reformować jego życie. on też postanawia ją czegoś nauczyć – to. co sam umie najlepiej: rozkoszy. Żadne z nich nie zamierza się poddać.
Ale jak to zwykle bywa. wszystko idzie nie tak! 

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788395303067: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

Cena:


Wśród nocnych Cisz

Autor: Małgorzata Hayles

Mroczny thriller zbudowany na przemyślanej fabule i psychologicznej prawdzie postaci. z precyzyjnie stopniowanym napięciem.

Jest ciepły październikowy dzień. gdy Dagmara odbiera telefon od czaplineckiej policji. Z pobliskiego jeziora Komorze wyłowiono zwłoki jej męża. Kobieta wyrusza do Cisz.

Już wkrótce okaże się. jak niewiele wiedziała o Pawle. który robił wszystko. by jego tajemnicza przeszłość nigdy nie wyszła na jaw.

W małej miejscowości Dagmara zawiera nowe przyjaźnie i stara się dopasować puzzle układanki. ale szybko dochodzi do wniosku. że lepiej nie ufać nikomu. szczególnie gdy nie wiadomo. kto jest mordercą. a kto ofiarą.

‚Pamiętaj. Dag. nic nie jest takie. jak się wydaje…’ – czy ten list wysłał do niej przed śmiercią faktycznie jej mąż?

Kim jest opóźniony umysłowo Romek. który na strychu starego poniemieckiego domu przetrzymuje małą dziewczynkę? I dlaczego ona nie mówi?

Z jaką klątwą przyjdzie się zmierzyć Dagmarze?

Małgorzata Hayles – anglistka. anglofilka. wielbicielka mody retro. przez chwilę mieszkała w Londynie. by ostatecznie wybrać Poznań. Od pewnego czasu dzieli swoje życie między Poznań pełen bliskich jej ludzi a Pojezierze Drawskie. w którym zakochała się bez pamięci. Ze współczesnych pisarzy inspirują ją przede wszystkim Anne Tyler. Elizabeth Strout i Jonathan Franzen. W świecie. w którym coraz więcej ludzi mówi. a coraz mniej słucha. pisze wtedy. gdy czuje. że historia dojrzała do opowiedzenia. Autorka powieści ‚Tymczasowa’. ‚Sekretne życie Roberty’ i ‚Trzecia osoba’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8szlucha, rasutin, kangurek kao 3 tajemnica wulkanu, formy wypowiedzi pisemnej gimnazjum, limes inferior pdf, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, siwek grzyb, stanisław lem kongres futurologiczny, ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach streszczenie, krysicki włodarski rozwiązania zadań tom 1, modelowanie psychologia, laloux pracować inaczej, księżniczka marsa pdf, medaliony zofia nałkowska opracowanie, kamizelka lektura pdf, zasada decorum co to, chyłka ekstradycja pdf…