Pułapki przyjemności

Autor: Robert Rutkowski

Samotność w Londynie doprowadza Sophie do rozpaczy. Cudownie dni i noce. które spędzała z Matteo w Rzymie. wydają się wspomnieniami z innego świata. Zżera ją tęsknota. płonie w niej niezaspokojone pożądanie. Korzystając z pierwszego lepszego pretekstu leci do Włoch… i wszystko znowu jest jak dawniej. Przynajmniej pozornie. Matteo sprawia wrażenie zachwyconego jej przybyciem. Otacza ją czułością i zachwytem. o jakich marzyłaby każda kobieta na świecie. a jego namiętność nie ma sobie równych. Niestety. mroczna przeszłość jej zabójczo przystojnego kochanka kładzie się cieniem na ich związku. Czy dwoje młodych. zakochanych ludzi znajdzie w sobie dość sił. żeby pokonać przeszkody dzielące ich od prawdziwego szczęścia?

Wydawnictwo: MUZA SA

Wizaż śmierci

Autor: Ewa Dudziec

Pod Białymstokiem znaleziono ciała dwóch modelek – ofiar handlarzy narządami. Do międzynarodowego śledztwa zostaje włączona agentka CBŚ. pracująca pod przykrywką wizażystki. Razem z konsultantem z FBI. sprawdzają powiązania handlarzy z lokalnym show-biznesem. Kolejne. zdobyte dowody przynoszą jedynie więcej pytań niż odpowiedzi. Gdy w końcu elementy układanki zaczynają do siebie pasować. handlarze ludzkimi organami odkrywają ściśle strzeżoną tajemnicę amerykańskiego agenta i szantażują go.

OPINIE

Temat. który był jakiś czas temu tzw. plotką miejską. ożył na kartach książki. Nie mogłam się oderwać od czytania. bo byłam ciekawa dalszego ciągu. Mam nadzieję. że pozostawiona na końcu furtka. to wstęp do kolejnej.

Miasto niebieskich tramwajów

Autor: Henryk Waniek

Szesnaście opowiadań (plus siedemnaste – zamiast wstępu). składających się na zbiór ‚Miasto niebieskich tramwajów’ Henryka Wańka. to historie intrygujące. opowiedziane dowcipnie i przewrotnie. a zarazem podszyte niepokojem. Mnóstwo tu smaczków kulturowych. tropów prawdziwych i fałszywych. wiodących przez wielki świat i polski światek. Nad całością unosi się zaś duch Twórcy. który – również jako malarz (surrealista!) – uwielbia wodzić czytelnika za nos i nie kryje własnych. intymnych związków ze światem przedstawionym.

‚Miasto niebieskich tramwajów’ czyta się z przyjemnością. z rosnącym radosnym zdziwieniem. że Ktoś. nie zważając na aktualne mody i trendy. potrafi dziś jeszcze tak uwieść czytelnika swoim wysokim pisarskim kunsztem.

Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

1:

edgar allan poe the fall of the house of usher, der hauptmann chomikuj, filotea pdf, na sposób warrena buffetta, małgorzata wach, jak otworzyć plik mobi na androidzie, o krakowskich psach i kleparskich kotach audiobook, ścigając krzyk, wysyłanie książek na kindle, wyspa dusz, ciechaniewicz pielęgniarstwo pdf, miłoszewski kontra, współczesne teorie i nurty wychowania śliwerski pdf, kultura hinduska…